Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Angol emelt érettségin lehet...

Angol emelt érettségin lehet egynyelvű szótárt használni?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor mindegyik részén? (kivéve szóbeli)


A válaszokat előre is köszönöm!



2019. máj. 4. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
A fogalmazáshoz használhatsz csak, de kétnyelvű szótárt.
2019. máj. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaly egynyelvű szótárral mentem az emelt angolra és meg nagyon sok embernél láttam olyat szóval szerintem lehet.

Viszont én vittem egy kétnyelvűt is ,mondom ha valami nem jut eszembe angolul akkor hiába keresem. De végül ki se nyitottam őket mert úgy repült az idő 😭

2019. máj. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

Ne legyél magad ellensége, nem sok értelme van, mivel csak írásnál használhatod. Azon meg inkább magyarról angolra akarsz majd fordítani.

Sok sikert!

2019. máj. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első minek ír légből kapott választ? Ezt te nyilvánvalóan nem tudod, csak úgy valamit gondolsz. Semmiféle szabályozás nincs arra vonatkozóan, hogy csak kétnyelvű szótár lehet. Miért is lenne? Csak a writingnál lehet használni.
2019. jún. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!