Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki felnőttként...

Van itt olyan, aki felnőttként érettségizik most? Hogy "bírja"?

Figyelt kérdés
Történelemből teszek emeltet (kilenc év után), az egyetemhez kell, kicsit kivagyok (alapból szorongásos vagyok, ilyen helyzetekben triplán előjön). Furcsa volt egyedül felkészülni, és rossz is kicsit, hogy kb. csak saját magamra + a könyvekre támaszkodtam. Van valami tippetek arra, hogy megnyugodjak kicsit, és az izgulás ne menjen a teljesítmény rovására?

#érettségi #vizsgaszorongás
2019. máj. 5. 18:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kicsi egóm sír az elbaltázott matek miatt, viszont töriből meg merem kockáztatni, hogy 80% körülit sikerült alkotnom, de már egy erős négyestől is bitang boldog leszek. A matek meg... sírunk és elégetjük, nem? :(

Hármas körül lesz, nem hiszem, hogy feljebb billenne, de lefelé sem kellene neki... Az első részből fix a 24 pont, a másodikban is csak összejött már valami.

2019. máj. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A törim szerencsère nagyon jól sikerült! :) Legalább is èn úgy èrzem aztán majd kiderül. Az angolt meg nemtudom megtippelni milyen lesz, mert már mikor nèztem a javítókulcsot nem nagyon emlèkeztem, hogy mit hova írtam :/ illetve a leveleim/íráskèszsèg nem tudom milyen lesz.
2019. máj. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Mindenem 4-es lett, csak az angolom 5!! :D

Valami csoda folytán még a matek is 63 pontos lett, úgy örült nekem a tanárnő, azt mondta, alig lett négyes-ötös az idén... Most jön az utolsó hajtás, jövő héten szóbeli. Ügyesek legyetek!

2019. jún. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!