Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az olyan infos...

Mit gondoltok az olyan infos hallgatókról az egyetemen, akik kettesek programozasbol?

Figyelt kérdés

Szerintetek nem lehet belőlük jó fejlesztő? Ne is próbálkozzanak ezen a területen?


Sokszor hallani olyat ,hogy azok lesznek valamire való fejlesztők ,akik egyetemen nem kettesek lesznek a programozos tárgyakból..



2019. máj. 7. 13:06
 1/4 anonim válasza:
Lakótársam bukdácsolt, azt hiszem végül el se végezte a prog. matot. De mindig is jobb programozó volt mint én, sőt, a legtöbb akit ismerek.
2019. máj. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előfordulhat az is, hogy aki kibukik egyetemről nagyobb sikereket ér el, mint aki szín jelessel végzi el. Nehéz persze elképzelni, de nem minden a jegyeken múlik. Egyébként szerintem a kettest a legnehezebb megszerezni egyetemen, onnan már nem sokat kéne tanulni a jobb jegyért.
2019. máj. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon nem mindegy valaki miert kettes. Ha otthon amugy gyakrol es csinal sajat projekteket akkor nem lesz gondja. Ha nem tanul, csak pial, bulizik stb. akkor meg ha lesz is diplomaja, rohadtul nem fog senkinek kelleni.
2019. máj. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtató válaszokat!


Őszintén szólva sajnos jelenleg én is ebbe a csoportba tartozom de csak a programozasbol ..


Én például azért leszek kettes mert az egyetem kitalálta azt ,hogy a zh-kat egy rendszerre kelljen feltölteni ,ami kiértékeli a programot. Ez még nem is lenne gond ha ez a rendszer nem egy SZAR lenne .Ma volt a második nagy zh-m,amire rengeteget gyakoroltam ,rengeteg pénzt elvették külön órákra ,és a feladat sem volt nehéz,sot. És feltöltöttem a rendszerbe ,és 0 pontot adott azért mert egy adattagot nem tettem privatta. Utána gyorsan javítottam viszont volt 1-2 olyan metódus ,amit emiatt át kellett írni ,és míg ezeket csináltam vege volt a zh-nak tehát maradt a 0 pont ..ha pedig nem írom meg a metodusokat és nem vacakolok vele,akkor nem is próbálja kiértékelni és akkor alsó hangon 70% kaptam volna a zhra .


Annyira felháborító ,hogy itt szinte nem is a tudást mérik és mindenki le sz*rja az osszes gyak vezető ,hogy nekem sokkal jobbnak kellett volna lennie ..

2019. máj. 7. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!