Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gazdaságinformatikus szakon...

Gazdaságinformatikus szakon vannak csajok? Milyen a szak? Informatika vagy a közgazdaság dominál jobban? Programozásból milyen programnyelveket kell tanulni/ ismerni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 14. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

NYME-FMK-s leszel?


1. Ne azért járj egyetemre, mert vannak-e csajok, vagy sem.

2. Még csak most megyek. Állítólag ebben van a jövő, engem viszont idegesít, hogy ennyien vagyunk.

3. Inkább az informatika. Készülj fel egy kis gyilkos matematikára analízisből, valószínűségszámításból és lineáris algebráról.

4. Elsősként Visual Basic és Java van nálunk, na meg webprogramozás. Később választható tantárgyként lehet felvenni a C#-t, ami a C++ továbbfejlesztett, egyszerűbb, logikusabb változata. Programozni profi szinten amúgy sem az egyetemen tanulsz meg, hanem önszorgalomból.


Jobb, ha vannak ismerőseid, akik tudnak matekban és a programozásban segíteni. Nekem vannak. És neked?

2011. aug. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Első vagyok. És még mielőtt idejön az a pofa, aki azt mondja, hogy "hát gyerekem, gazdinfón nincsen programozás!", akkor neki üzenem, hogy azt hogy magyarázod te, hogy haverom hazdinfós szakdolgozata egy C#-ban megcsinált diagram-ábrázoló program készítése volt? Van programozás, csak kevesebb, mint egy ELTE programozó szakon meg BME mérnökinformatikusin és gondolom lóf**zt nem ér, mintha önszorgalomból tanulna meg valaki programozni.
2011. aug. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
56%
Harmadik évemet kezdem a szakon. Csajozásra ne számíts! Kevés van, és alacsony a minőség. Bajszos, pattanásos, zsíros hajú, igénytelen, elhízott, "nők" járnak ide, szakon belül ne várd, hogy öledbe hullanak a jó p*nák. :/ És ha nem bíros a hasonló kaliberű srácokat, nem sok havert találhatsz magadnak. De emiatt ne add fel! ne csajozni, ne barátkozás miatt válaszd ezt, csak ha télleg bírod a progizást!!!! Hidd el, megéri! Jó kis szak ez. (Nekem mondjuk az analízis nem mumusom, de keményen megküzdök, hogy így is maradjon. :D) Sok sikert, nehogy felladd! :)
2011. aug. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

SZTE-TTIK:

- Elején voltak szép lányok, de az első félév után kihullottak, ugyanígy van a gólya lányokkal

- Kvanehéz... Proginfo + közgáz, a közgáz része vicc, az info ORÁL

- C, Java, C++, C#, PHP, Smalltalk, Hashkell, meg még egy csomó f@szság

- Ha nem tanulsz meghalsz

2011. aug. 15. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ :) BGF-re megyek, jelenleg is ott tanulok, másod diploma....


Cél nem a csajozás... valahogy nincs kedvem,ahhoz hogy az "ölembe hulljon egy jó csaj" jobban szeretem a fiúkat, mivel nő vagyok. :) egy biztos fiús szak...


Szerintem attól, hogy valaki infos szakra jár még vehet sampont (na persze használni sem árt), járhat kozmetikushoz... vizsgaidőszak meg amúgy is fogyaszt... :D


Köszönöm a válaszaitokat fiúk :)

2011. aug. 15. 09:26
 6/8 anonim ***** válasza:

"Ha nem tanulsz, meghalsz"


Tudom hogy ez az igazság és el is hiszem, de ezt leendő gazdinfósként akárhányszor elolvasom, mindig megmosolygok rajta:D

2011. aug. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2013. júl. 3. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vicces így 2021-ben olvasni a kb. 10 évvel ezelőtti kommenteket és hogy azok mennyire nem valósak ma.

XD sok szép lány jelentkezik gazdinfóra és nem is hullanak ki az első évben.

Van jogász évfolyamtársam, aki full hülye matekból kb. csoda, hogy az érettségije meglett és mégis átment egy kettessel az egyetemi matekon 1-en. Kb. a programozás is ez. 3 vizsgalehetőség van,ha mázlid van kb. mindenből átmész egy kettessel vagy felveheted még kövi félévben/évben szintén 3 vizsgalehetőséggel.

Nem értem azokat, akik így végzik ugyan az egyetemet, de így is elvégezhető.

2021. febr. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!