Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 1 év alatt fel lehet készülni...

1 év alatt fel lehet készülni emelt magyarra?

Figyelt kérdés

Már 2 honapja nekiálltam, minden egyes nap utánna olvasok,gyűjtöm az anyagot,de lassan haladok. Persze nyáron talán egyszerűbb lesz, még éjjel is tudok törödni vele,a tételeket kiszeretném dolgozni és akkor még az írásbeli. A fő kérdés mellett,még annyi lenne a kérdésem,hogy:


Valaki eltudna-e küldeni 1 teljesen kidolgozott tételt?

Csak mert fogalmam sincs, hogy hogyan épitsem fel őket, hogy versekről,novellákról,regényekről is mi kell mert gondolom nem az elemzésre lesznek kiváncsiak. (Tanárom se tud ebben segiteni)


2019. máj. 7. 15:48
 1/3 anonim válasza:

Kidolgozott tételt igaz, nem tudok küldeni.

De szerintem ha van elég szorgalmad és akaraterőd,simán megtudod csinálni. Példának okáért az egyik barátnőm 1 év alatt készűlt fel az emelt biosz-kémiára. Nehéz volt nagyon, de sikerűlt neki.

Sok sikert!

2019. máj. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm már ez is sokat jelent!:) Érdekel,szeretem és szorgalmas vagyok e téren és bizonyítani akarok magamnak is,hogy meg tudom csinálni! Csak az anyaghiánnyal van a baj:/
2019. máj. 8. 15:47
 3/3 anonim válasza:
Esetleg egy évfolyamtársad nem tud segíteni aki emelt magyar fakton van? Vagy tanár?
2019. máj. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!