Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fél lehet készülni 4 hét...

Fél lehet készülni 4 hét alatt az érettségire ha 4 évig semmit nem tanultam?

Figyelt kérdés
4 év alatt szó szerint semmit nem tanultam, matekból is 3-as de leginkább 2 és voltam mindig mert nem érdekelt az a sok baromság amit tanít, irodalom-törit nem vettük komolyan. 2 es vagy max 3 as a cél mindenből. Elég rá 26 nap írásbeliig?
2019. ápr. 6. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát...Ha nagyon odateszed magad és nincsenek nagy elvárásaid akkor sikerülhet. De akkor tényleg minden nap kell tanulni, gyakorolni.
2019. ápr. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonymousreview60 ***** válasza:
68%
Napi 12-16 óra tanulással realisztikus a mindenből 2-es írásbeli.
2019. ápr. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nincsenek nagy elvárásaim, mondom 2es vagy 3as
2019. ápr. 6. 12:49
 4/6 anonim ***** válasza:

Hogyne persze!

De én még nem kezdeném el, minek, 4 évre elég kell legyen 4 nap is!

2019. ápr. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Matekból átnézel pár alapfogalmat (pl. számtani, mértani átlag, medián stb.)

Irodalom: írni, olvasni tudsz

Töri: átnézel pár alapdolgot

Választott: te tudod

Egyedül az idegen nyelv lehet gond, ha 0 szinten vagy belőle.


A többire elég, ha egy héttel előtte ránézel. De régebbi feladatokat érdemes megcsinálni.

2019. ápr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Idegen nyelv megy, angolból 5 ös lett az előrehozott érettségit, most megyek emeltezni az is 5 ös lesz. Csak a többiből vagyok teljesen totál 0 tudással
2019. ápr. 6. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!