Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az idei matek...

Mit gondoltok az idei matek érettségi feladatsorhoz?

Figyelt kérdés
Valóban sokkal nehezebb lett ez a feladatsor szerintetek is, mint az elmúlt 14 évben?
2019. máj. 7. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ááh, elmúlt 14 évben voltak ennél sokkal brutálabb feladatlapok is. De hogy az utóbbi időszak egyik legnehezebb érettségie, az igaz.

Én akármikor töltöttem érettségit visszamenőleg, ami 2013 előtt volt, az még az életerőmet is elszívta.

2019. máj. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1. Biztos vagy ebben? Végigcsináltam 2005-től kezdve az összeset, és azt vettem észre, hogy 2010 előtt sokkal könnyebb volt mint utána
2019. máj. 7. 19:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Maga a halal 2 ik resze.nyomj 1 peticio alairast
2019. máj. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a tavalyi az egyetlen, ami tényleg nagyon egyszerű volt. A többihez képest nem találtam nehezebbnek az ideit (én is tegnap írtam). Amúgy szerintem is kb a 2010 előttiek azok, amik nagyon durvák, pláne az elvileg könnyű első felük.
2019. máj. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ahogy látom, akkor eltérő az erősségünk.
2019. máj. 9. 11:56
 6/6 anonim ***** válasza:
100% lett úgyhogy számomra nem okozott gondot
2019. máj. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!