Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak én betegedtem bele ebbe...

Csak én betegedtem bele ebbe a hétbe?

Figyelt kérdés

Már áprilistól szörnyű, folyamatos gyomorideg van bennem az érettségi hallatán, mióta elkezdtem ezt a hetet meg nem alszom, a gyomoridegtől nem eszem, fáj a fejem, hányingerem van, folyamatosan magas a vèrnyomàsom és hangulatingadozàsok tèpnek engem cafatokra.

A tegnapi matek után meg abszolút egy percet nem aludtam éjszaka.

Más is így érez?

Kérlek ne írjátok olyat, hogy egyetemen rosszabb lesz, mert nem adtam be a jelentkezèst, szóval nem megyek eleve egyetemre.


2019. máj. 8. 06:56
 1/6 anonim válasza:

Szerintem természetes hogy így reagálsz az érettségire,főlleg ha stresszesebb típus vagy. Próbálj egy kicsit relaxálni, ha vannak hobbijaid,vagy szeretsz olvasni pld, akkor hajrá. Nem azt mondom hogy most órákon át, de ha csak fél órára kikapcsolódsz már az is nagyon jó. Igyál gyógynövényes teát,vegyél egy jó meleg fürdőt stb. Sokat segíthet,utána jobban tudsz koncentrálni!

Már ne nagyon tanulj a másnapi érettségire mert az már nem annyira fog megmaradni.

Sok sikert! Drukkolok nagyon!

2019. máj. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de szerintem nagyon túlzásba viszed. Ha nem jelentkezel egyetemre, akkor kb mindegy milyen az érettségid. A ketteshez meg elég, ha nem vagy értelmi fogyatékos. Szóval nyugi, ne stresszelj ennyire rá, nem éri meg hogy belebetegedj.

Én is most érettségizek, minden este korán lefeküdtem és álomba olvastam magam (nem tananyaggal). Igyál gyógyteákat, sétálj kicsit a szabadban, és tudatosítsd magadban hogy nem olyan nehéz ez az egész. Kitartást!

2019. máj. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igazából olyan iskolában tanultam, ahol a tanárok 90%-a semmit nem tanított, mert úgy voltak vele, hogy úgysem megy senki egyetemre(ami ez nem igaz). A szóbelitètelekèrt is kb fèlèvet kellett könyörögnünk.

Matekon a tanár mindig másról beszélt 4 éven keresztül, szóval semmire nem jutottunk belőle. A szakmai tárgyakat gyűlölöm, mégis le kell belőlük vizsgáznom. Az angol meh úgy telt minden óra, hogy magyar filmeket néztünk...

Az angoltudàsom 0. Matekból 100%, hogy megbuktam, és szerintem most jön az angol bukás, hiába jártam mindkettőből tanàrhoz.

2019. máj. 8. 13:49
 4/6 A kérdező kommentje:
Ami nem igaz* Bocsánat.
2019. máj. 8. 13:50
 5/6 anonim válasza:

Szia! Az első válaszoló vagyok.

Hogy érzed magad? Hogy ment?

2019. máj. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Matekból szóbeli, angolból pedig 24%-kal megbuktam. :)
2019. máj. 28. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!