Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem akarok suliba menni. Mit...

Nem akarok suliba menni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kezdjük azzal,hogy nagyon lelkis vagyok,azaz minden magamra veszek.

Van 3 lány,akik szivárványnak hívnak,mert szines a hajam. Szerintük felmosóra hasonlítok,mert "kócos" vagyok,de igazából ilyen a hajam,pedig kifésülöm mindig. Na meg nincs stílusom,rocker vagyok..de..gyenge. Ma például,hogy értsétek,hozzámvágtak egy véres tampont..persze én sírtam,anyut is felhívtam,hogy vigyen haza,de nem lehetett,mert sok a hiányzásom. A barátaim is tudják,de ők azt mondják,hogy szóljak az ofőmnek,de nem merek. Szerintetek?



2019. máj. 8. 18:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Elég durva.

Hanyadikos vagy? Hány éves?

Válts sulit, minél előbb!

2019. máj. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
9.-es vagyok és 15
2019. máj. 8. 19:40
 3/12 A kérdező kommentje:
De sajnos nem lehet sulit váltanom..ez a legközelebbi..kolit meg nem engedhetjük meg magunknak.
2019. máj. 8. 19:41
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lenne, ha esetleg együtt szólnátok az osztályfőnöknek? Odamész az egyik barátoddal és talán bátrabb leszel, vagy, ha még így sem tudsz neki szólni, akkor mondd a szüleidnek, hogy beszéljenek az ofővel. Amúgy nyugodtan visszaszólhatsz nekik. Én is ilyen voltam, engem is csúfoltak. Velem ez alsóban volt (általános), de amint nagyobb lett a szám visszafogták magukat. Megértem, hogy nem mered, de muszáj lesz. Semmivel nem vagy rosszabb, mint ők! Sőt! Sajnállak, hogy ilyen kicsinyes emberekkel vagy összezárva. Azért csúfolnak amúgy, mert nagyobb örömük nincs, ahogy saját életük sem. Ezért foglalkoznak mindig mással. Vegyél erőt magadon, ne hagyd, hogy úgy bánjanak veled, mint a kutyával!
2019. máj. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Milyen messze lenne a legközelebbi suli? Mármint ezen kívül. Én inkább kelnék egy órával hamarabb és érezném magam jól a suliban mint így. Persze ha 2 órára van az más.
2019. máj. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy nem én vagyok az első ember. Az egyik embert kikészítették teljesen..sőt lek*rváztak,ami még semmi..viszont nem ez van csak.. A szüleim tudják,sőt akarnak is szólni,hogy ez nem mehet tovább stb.de nem engedem nekik,mert ismerem a lányokat és rámhozzák a fél iskolát. Hogy értse mindenki..egyszer év elején visszaszóltam,és pár nap múlva odajött hozzám egy lány,hogy beszélgetni akar,és azt mondta,hogy ha még egyszer ilyet hall,akkor engem már senki nem fog viszont látni.Én így is hajnalban kelek..5:02-es busszal járok,hogy betudjak érni gond nélkül a tanításra. A másik suli 3 órára van innen ahol lakok. :(
2019. máj. 8. 21:03
 7/12 anonim ***** válasza:
Magántanulóság esetleg nem opció?
2019. máj. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Így már tényleg más, de ez nagyon durva. Tényleg elgondolkozhatnátok a magántanulós dolgon...

Amúgy, ha mégis szólnál, akkor szerintem az igazgatónak.

Esetleg rendőrség? Végülis ez is bántalmazás valamilyen szinten, hiszen megfenyegetett egy durva dologgal. Ez sajnos nem játék.

2019. máj. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem tudsz más osztályba átiratkozni?
2019. máj. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Az én sztorim nagyon hasonló. Ugyanúgy kilencedikes voltam, ugyanúgy 3 lány volt az "ellenség". Csak ők közösen gúnyoltak engem és az akkori legjobb barátnőmet. De tényleg, elég durva dolgokat mondtak. Én nem meséltem róla itthon, viszont barátnőm mindent elmondott az anyjának, aki beszélt az enyémmel, és végül én is elmondtam neki. Ők ketten bementek beszélni az ofővel, aki egy nagyon jófej nő volt, szerencsére tisztán látta a dolgokat, és fegyelmit indítottak a 3 lány ellen. Ki lettek rúgva. Attól a pillanattól kezdve sokkal jobb volt minden nap. Azt hittük, hogy az álbarátaik majd ugyanúgy ránk szállnak, de nem így lett, igazából aki jóban is volt velük, az is csak azért volt, hogy elkerülje azt, ami nekünk nem sikerült.
2019. máj. 9. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!