Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 4, 0 átlag mennyire számít...

4, 0 átlag mennyire számít jónak 11. osztályban?

Figyelt kérdés
Mennyi esélyem van vele a továbbtanulásra, ha nem rontom el az érettségit?

2019. máj. 9. 00:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Viszonylag jónak számít. Szerintem van vele esélyed továbbtanulni ezzel az átlaggal.
2019. máj. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen suliban van négyes átlagod. Egy közepes iskolában jó a 4-es, de egy gyenge iskolában 0 tanulással is el lehet ezt érni, mert alacsonyabbak az elvárások.
2019. máj. 9. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
81%

Gimiben 11.-ben pont ennyi volt az átlagom (12-ben 3,8).

4,0-ás érettségi átlagot hoztam. Igaz, akkoriban még hagyományos érettségi volt, más pontszámítás, matekból központit írtam (5-ös lett, 26 v 27 pontos lett, ha jól emlékszem, a 30-ból), közgázból felvételiztem még, de abból nem érettségiztem... szóval más volt, de lényegében stabil 4-es átlaggal főiskolára mentem, és bár magánéleti okok miatt 2 év után otthagytam, váltottam, mérnök lett belőlem :)

2019. máj. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!