Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem megyek el emelt informa...

Ha nem megyek el emelt informatika érettségire akkor az érvénytelen lesz? És esetleg, ha mégis bemennék de szóbelire viszont nem akkor mi történne?

Figyelt kérdés

Tudom elég gáz ilyet kérdezni, de most ez elég komoly számomra. Lényegében most vagyok 11.-es és előrehozottan csinalom az infot. Pár társammal elbizonytalanodtunk a tudásunkban. :c És felmerült bennünk, hogy nem mennénk be és akkor érvénytelen lenne. (Csak ugye ebbe mi se vagyunk biztosak) Egyik tanárunk azt mondta, hogy ha a gyakorlati része rosszul sikerülne akkor ne menjünk szóbelire mert akkor érvénytelen és jövőre nem kell 22k-t kifizetni. Akkor ez ,hogy is van pontosan?

Ui: Próbáltam neten keresgélni a témában de mindehol mást írtak.:c



2019. máj. 9. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez pontosan így van, ahogy a tanár mondta. Próbáljátok meg a gyakorlatot legjobb tudásotok szerint, és ha tényleg rosszul sikerülne, elég ha nem mentek szóbelire, mert így azt a részt nem tudják értékelni, és jövőre mehettek újra, felkészültebben és természetesen ingyen
2019. máj. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne legyetek már ennyire nyuszik... mitől féltek ennyire?
2019. máj. 10. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem érvénytelen lesz, hanem elégtelen, és a rendes érettségi időszakban tehetsz belőle javítóvizsgát, vagy választhatsz másik tárgyat helyette. Az első javítóvizsgáért nem kell fizetni. A vizsgaszabályzat nem ismer olyat, hogy érvénytelen. Ettől függetlenül menjetek csak el, sikerülni fog.
2019. máj. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!