Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségizők, élveztétek az...

Érettségizők, élveztétek az érettségi időszakot?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy még vannak hátra írásbelik és és a szóbelik, de eddig ami volt, élveztétek? Nekem jó élmény volt.
2019. máj. 10. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
jó volt, mondjuk a nyakkendőm foltos lett, mert belelógott a piába
2019. máj. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj megkérdeznem: Te mit élveztél? Mert engem valahogy a korai kelés, meg a 4 órás feladatlap annyira nem szórakoztatott. Nem mondom hogy rossz volt mert inkább semleges, de semmiképpen nem életem legszebb emlékei közé sorolnám.
2019. máj. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt inkább az alsóbb évesek szokták élvezni, hogy nem kell menniük ilyenkor suliba
2019. máj. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

XDD

Nagyon jó volt!!! Minden nap éjfélkor-egykor feküdtem, és reggelig forgolódtam olyan ideges voltam, a pulzusom extra magas volt, és még a szivem is fájt, mert napokig magas volt a vèrnyomàsom, folyamatos gyomorideg kínzott, amitől nem tudtam enni, inni, az emèsztèsem borzalmas volt, a fejem fájt szinte folyamatosan, a fàradtsàgtól ràzott a hideg, folyton fàztam, égett a szemem, remegett a kezem, amikor elaludtam is rèmàlmaim voltak, borzalmas hangulatingadozàsaim voltak, nagyon ingerült voltam, egyik pillanatban szètvertem volna mindent, másik pillanatban kètsègbe esetten gondoltam arra, hogy meg fogok bukni és bőgni tudtam volna reggelig. 4 nap alatt aludtam ÖSSZESEN kb 6 órát.

Maga volt a pokol. ÉS MÉG MOST SINCS VÉGE!

2019. máj. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Életem egyik legjobb hete volt:D

Nem vagyok jó tanuló, nem is lett túl jó.

Reggel felkelsz, suli, 3-4óra aztan vissza és 11ig tanulás😍

2019. máj. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Huh negatív élmények sokasága. De akkor elmondom az enyémet is. Én mar leérettségiztem es én tenyleg élveztem. Nalunk a tanárok olyan hangulatot csináltak ami feledtette az izgalmakat. Jó volt a szóbeli is mindenki kedves volt különösen az emelten. Szószerint odaraktak mindent az orrom elé. Nagyon jó volt csak jó emlékeim vannak igaz van egy érettségi ami nem úgy sikerült ahogy akartam de ez kárpótol. Sokat számít az iskola hogy milyen ilyen téren. Szerencse hogy nálunk így csináltak.
2019. máj. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én csak eddig élveztem (mivel már van érettségim), de a jövőhéten emeltezek két tárgyból, így most már pániküzemmódban vagyok én is.
2019. máj. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Élveztem! Nem dolgoztam, 2 hét szabadságot kaptam az írásbelikre. Csütörtökön lesz még egy informatikám. Elutazhattam, szívfájdalom nélkül dögölhettem a szálláson egész nap, és töri után még ittunk is pár sört az osztálytársakkal. Nekem ez egy nyaralással ért fel, főleg, hogy elég sikeresnek éreztem a sztorit. Nem perfekt, de törin például sokkal rosszabbra számítottam. (És nem, nem tudtam a témaköröket előre...)

Nyilván ez felnőttképzés. Nekem buli volt! Már keresem az új kihívást, üzleti angolra gyúrok őszre.

2019. máj. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én beteg voltam végig, rengeteg gyógyszert kellett beszednem már ahhoz is, hogy lábra tudjak állni, úgyhogy aggódni max amiatt jutott eszembe, hogy ne legyek rosszul. Szerencsére nem lettem és jól is sikerült eddig minden. Én amúgy igazából örültem, hogy már a célnál vagyok, elegem volt a suliból, mert rettenetesen lefárasztott mind fizikailag (vidékről ingáztam napi 3 órát), mind szellemileg és a közösség sem volt jó emellé.
2019. máj. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!