Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miert ez a követelmény?

Miert ez a követelmény?

Figyelt kérdés

Van ez a piackutatás tantárgy egyetemen gazdsagi szakon,es 2-4fos csapatokat kellett alkotnk csoportom belul. Es mindenki kapott egy temat.

Na most nekem az lett volna a feladatom hogy keszitseg interjut 3 egyetemistaval hanganyaggal amit majd be kell mutatni.

Interju meg csak csaj,de 50 ember is megkerdeztem ismeroseim kozul egyse jarult hozza a hanganyaghoz, es lejart a hatarido ez miatt nem tudom teljesiteni a tamtargyat.

Kerdezem en? En a feladatot megcsinaltam,az higy a Magyar akiket ismerek vagy nem ismerek emberek ilyenek arrol nem en tehetek. De az hogy a tanterv en legalabbis ugy tudom az lenne a szabaly hogyha ilyen kovetelemny van akkor az adott tantargy oktatoja biztositson hozzá embert mert nekem az is feladat hogy interjuztassam , dokumentumot diát kesziteni.,kerdoivet. Hat meg talalni megadott hataridon belul embert. Aki hajlando beleegyezni a hanganyagba is.

Borzaszto,ahh most a csoporttarsaimat akikkel egy csapatban vagyok hagytam oket cserbe,es sajat magamat is hogy nem sikerul ez miatt teljesiteni ezt a tantargyat.


2019. máj. 13. 10:28
 1/2 A kérdező kommentje:
Elirasokert, helyesirasi hibakert elnezest, utazas kozben irtam ki a kerdest.
2019. máj. 13. 10:29
 2/2 anonim ***** válasza:
Az egész magyar felsőoktatás katasztrófa, vagy alkalmazkodsz a degenerált követelményekhez, vagy pedig elmész innen. Ennek például elég egyszerű megoldása lett volna az, hogy interjút készítesz saját magaddal 3-szor, csak eltorzítod a hangot, mondván, hogy csak úgy járultak hozzá. Kitalálsz 3 random szkriptet és kész. Manapság a tudományos publikációkban is behazudnak mindenféle hülyeséget, az információ valóságtartalmát pedig nem lehet normálisan ellenőrizni.
2019. máj. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!