Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyennek tartottátok az idei...

Milyennek tartottátok az idei (2019. májusi) emelt biológia érettségit?

Figyelt kérdés
Tavalyihoz képest vagy az októberihez képest nehezebb volt szerintetek vagy könnyebb?

2019. máj. 14. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
2018 májusihoz képest könnyebb volt, októberivel nagyjából egyszintűnek mondanám. Voltak feladatrészek, ahol lestem csak, 2 egypontos kérdést üresen hagytam, összességében 70-75 pontra számítok. Neked hogy ment? (Azért remélem nem lehetetlen egy 50 pontos szóbeli, mert szükségem lenne rá... :D)
2019. máj. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak üzenem, hogy nem lehetetlen! Nekem több ismerősöm is megkapta, és én is ilyen 47-48 pontot kaptam annó, nem emlékszem pontosan. Sajnos sok múlik a vizsgabizottságon.
2019. máj. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én még októberben írtam. Az akkori nekem nagyon nehéz volt, de szerencsére elértem vele annyi pontot, hogy ne kelljen most újraírni. Viszont érdekel a mostani is, hogy kinek hogy ment meg h mennyire tartottátok nehéznek, mert eddig csak a középről van infó a neten, hogy "nehéz volt".
2019. máj. 14. 13:13
 4/8 A kérdező kommentje:
Amúgy szóbelin, ha tudod az anyagot, akkor könnyű jó pontot elérni. Nekem tavaly 48-at adtak. Egy szót nem tudtak belőlem kicsikarni, pedig kb. 10 féleképpen elmondtam. Az alapján pontoznak, ami az ő papírjukon a megoldókulcsban szerepel, ha nem mondod ki, nincs meg a pont. Elöttem a csaj, aki felelt, az sem tudta, hogy miről beszél, érződött rajta, hogy csak bemagolta, de ő is 48 pontot kapott.
2019. máj. 14. 13:17
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem egyik legnehezebb volt az idei. Az eddigi évekkel gyakorolva lett 93-95%om most maximum 90et mondanek
2019. máj. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
utolso valaszolo hova felvetelizel? :)
2019. máj. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a tavalyihoz képest nehezebb volt. Én jobban örültem volna több embertannak és genetikának. Több feladat is volt ahol bizonytalan voltam a válaszban.
2019. máj. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
utolsó, teljesen egyetértek veled
2019. máj. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!