Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kinek hogy ment az emelt...

Kinek hogy ment az emelt biosz? Szerintetek nehéz volt vagy elfogadható?

Figyelt kérdés

2019. máj. 14. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

nem volt olyan vészes ,volt benne nagyon jo feladat,pl a választhatóban az eljárások felismerése egy vicc volt konkretan, az esszenek is nagyon örültem.szerintem meglesz az a % amit elgondoltam. Neked hogy ment ? és hova jelentkeztel ?

en SE-GYTK,DE-GYTK, DE-ÁOK(diagnosztikai analitika)

2019. máj. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom...ugy erzem mehetett volna jobban is..rastresszeltem + sok mindenbe nem voltam biztos..mondjuk ez nem feltetlen a feladatok hibaja talan tobbet kellett volna tanulnom..

Meg nem jelentkeztem sehova :)

2019. máj. 14. 15:04
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Barátnőm csinálta most. Nem volt nehéz azt mondta. Nehezebbre számított, ez egy középszinten felelt meg. Ahogy olvastam a középszint meg nehezebb volt. De ezt az mondja meg aki csinálta. :).
2019. máj. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
sztem egyaltalan nem volt az az abszolut konnyu, bar nem merek talalgatni, hogy sikerult, sokat keszultem, s minden tolem telhetot megtettem, nyilvan megint becsuszott par figyelmetlenseg :( , amiert mergelhetem magam, de olyan mindig van sajna
2019. máj. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!