Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés

Ha elorehozott emelt szintu angol erettsegit teszek, idén megkapom a nyelvvizsgát vagy 2 év múlva?

Keress kérdéseket hasonló témákban: nyelvvizsga, érettségi, angol

máj. 20. 17:25  Privát üzenet  

A válaszok
Ha 60% vagy afölött teljesítesz, akkor jár ugye a B2-es nyelvvizsgával egyenértékű igazolás. Konkrét nyelvvizsga bizonyítványt nem fogsz kapni. Most adnak majd egy A4-es lapot, amin rajta van minden, aztán majd pedig berkül az Érettségi bizonyítványodva.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 20. 17:29 Privát üzenet
Nekem nem úgy volt mint ahogy az első mondja, én semmilyen igazolást nem kaptam arról, hogy előrehozott érettségit tettem, csak az érettségiben volt benne, hogy a bizonyítvány B2 nyelvvizsgával egyenértékű.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont máj. 21. 07:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szent István Egyetemre járok pénzügy és számvitel szakra, kötelező csinálnom szakmai nyelvvizsgàt a diplomához? Van egy középfokú angol B2 sima nyelvvizsgám.
Mennyi pontot kapok emelt angol érettségiért, ha kapok belőle nyelvvizsgát?
A Felvin a dokumentumpótlás időszakában feltölthetek tavalyi nyelvvizsgát?
Az emelt angollal megszerzett nyelvvizsgát hogyan igazoljam felvin?
Ha az angol érettségim 4es lett akkor a középfokú nyelvvizsgat is meg tudom csinálni?
Németből csináltam írásbeli nyelvvizsgát ősszel, utána egy komplex angolt tavasszal, majd mindezek után a német szóbelit. Melyiknek az árát igényelhetem vissza? Kell egyesíteni?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!