Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan lehet Megtanulni...

Hogyan lehet Megtanulni angolul beszélni, folyamatosan?

Figyelt kérdés

Már szinte mindent értek amit mondanak nekem, de magamtól mondatot szerkeszteni és beszélni nem tudok. Össze-vissza mondatok jönnek ki, és értelmetlen lesz. Pedig ha valaki mond valamit azt megértem, olvasni is szoktam angol nyelvű könyveket, de beszélni valamiért nem tudok.

Szerintetek, hogyan lehet ezt is jól megtanulni?



2015. júl. 18. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlás. Gyakorold a beszédet. A fejedben a szükséges tudás valószínűleg meg van ahhoz hogy tudj rendes mondatokat mondani, csak azért nem jön, mert ráizgulsz. Akivel tudsz beszélj/chatelj angolul, ha valamit nem tudsz, írd körbe, pont mintha egy olyannak mondanád aki csak angolul ért.
2015. júl. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogy nem tudsz mondatot szerkeszteni meg nem tudsz beszélni, az két külön dolog. Az első nyelvtan, azt írásban is lehet gyakorolni, az angol szórend meglehetősen kötött, a második meg a gátlások legyőzéséről szól.
2015. júl. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A nyelvtant azt tudom kívülről, csak beszélni nem tudok.

És az a baj hogy nem is nagyon tudok beszélni senkivel.

2015. júl. 19. 09:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor próbálj angolul gondolkodni...én sokszor csinálom:D #1 megint
2015. júl. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
en nagyon sokat fejlodtem azzal, hogy angol anyanyelvuekkel cseteltem, akik egyaltalan nem tudtak magyarul. sokszor volt olyan, hogy vagy en, vagy o irta korul a mondandojat :D azota neha mar a fejemben is angolul gondolkodom. probald ki te is, tenyleg nagyon sokat segit, persze, ha nem forditoval forditgatodna mondatokat:) meg nehany angol tok jo fej :D
2015. júl. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez jól hangzik :D De kire írjak rá csak úgy? kicsit gyáva vagyok.
2015. júl. 19. 11:30
 7/8 anonim ***** válasza:
töltsd le a skout alkalmazast es ott rengeteg kulfoldivel beszelhetsz. igaz, hogy sok a seggarc, de vannak normalisak is :) vagy van egy olyan oldal is, ahol felajanlod, hogy milyen nyelvet 'tanithatsz', meg milyet akarsz tanulni es az is ilyen csevegos, de a cimere mar nem emlekszem :/
2015. júl. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a SharedTalk alkalmazást, nagyon jó már beszélgetek is, és köszönöm a többi választ is.
2015. júl. 20. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!