Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemi tanár nem igazságosan...

Egyetemi tanár nem igazságosan osztályzott, kihez fordulatok?

Figyelt kérdés

Nem 20 éves link alak vagyok, hanem 40. Msc levelező.

Szivat engem, ez egyértelmű. Egyest ad, pedig jól csináltam a vizsgát, megnézem. De ő neki ez ennyit ér.

Van józan ítélőképességem, látnám, ha ez tényleg egyes.



2019. máj. 23. 12:59
 1/7 A kérdező kommentje:
Nyilván nem célom saját magam további szivatása, de ami sok az sok
2019. máj. 23. 13:00
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Mutasd meg neki a megoldádokat.
2019. máj. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Megtörtént, és gondolom innentől kezdve már a fekete listáján szerepelek
2019. máj. 23. 14:33
 4/7 anonim válasza:
100%
Feletteséhez kell fordulni. Tanszék vezető, dékán.
2019. máj. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgysem fog történni semmi. Úgyosztályoznak ahogy akarnak. Van aki a klasszikus feldobja aztán lássuk mi lesz. Nem nagyon tehetsz ellene semmit, a tanszékvezető elküld melegebb éghajlatra, a dékánhoz ilyennel be sem engednek. Ha mégis megtörténne valami, akkor sem hiszem hogy ellenmenne a kollégájának egy hallgató miatt, nagyon ritka az ilyen, hogy egyik tanár kiáll egy másikkal szemben egy diák miatt, ez már nem a gimi.

Elméletileg tanszékvezetői beleegyezéssel (ha amúgy alanyi jogon nem így van) mehetsz máshoz vizsgázni egy bukás után, de az utóvizsgán biztosan biztosítaniuk kell, hogy ha máshoz akarsz menni akkor mehess.

2019. máj. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
MEG kell nézni a tanulmányi szabályzatot, van olyan egyetem, ahol bizottságot lehet kérni, mondjuk nálunk a bizottság is megbuktatta őket. Nem fog alátenni egyik oktató a másiknak az a tapasztalat.
2019. máj. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet csinálni semmit ellene. Ha nagyon durva az eset, akkor lehet kérvényezni, hogy bizottság előtt vizsgázz. De javaslom, ez előtt úgy tanuljál, mint az állat, mert úgyis te fogod húzni a rövidebbet, ha fogást találnak rajtad, amit fognak.
2019. máj. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!