Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi történik ha nem jelenek...

Mi történik ha nem jelenek meg a vizsgámon?

Figyelt kérdés

Holnap lesz egy vizsgam és kedden egy szigorlatom. Sok minden kozbejott ezert nem tudtam tanulni es nem akarom megbuktatni magam, arra gondoltam nem mehyek el. Viszont kotelezo adniuk uj lehetoseget vagy akkor bukom az egeszet?

Lattam vannak meg vizsgakiirasok de mind tele van és nem tudom hogy kotelezo-e biztositani ha nem sikerul/nem mesz el vagy ez is tanarfuggo?



2019. máj. 26. 17:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem mész el, akkor nem megjelentet fog beírni az oktató, amiért a legtöbb helyen fizetni is kell és nem köteles új időpontot kiírni neked vagy helyet biztosítani, de meg lehet próbálni.
2019. máj. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!