Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középszintű biológia érettségi...

Demeter Petra kérdése:

Középszintű biológia érettségi szóbeli tételeit honnan tudom megszerezni?

Figyelt kérdés
Újraérettségizem, egy teljesen ismeretlen iskolában, és nem tudom hogy mik a szóbeli tételek. Még csak témaköri lebontásban sem találtam az oktatási hivatal oldalán.

2019. máj. 28. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk akik bioszból középre mentek pályamunkát kellett csinálniuk😅 elég hosszadalmas munka volt

Elvileg úgy van hogy a szóbelin vagy a pályamunkádról beszélsz vagy kísérletet kell elvégezned. ha jól emlékszem az írásbeli követelmények között fel voltak tüntetve. Pl nyúzatkészítés

2019. máj. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elsőnek mondom, hogy az választható opció, de csak középiskolásoknak.


Gyorsan derítsd ki, hogy ki lesz a tanár, akinél érettségizel és ő meg fogja mondani, mivel középszinten a tanárok maguk állítják össze (emelt szinten van központi tételsor).

2019. máj. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A tételeket sehonnan, mert titkosak. A témaköröket az adott iskolától. Nem a tanárt kell ismerni, mivel ezeket ő ott közzétette, tehát ha bemész az iskolatitkárságra, kell tudniuk segíteni.
2019. máj. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nekünk középszinten a tételeket adták ki...
2019. máj. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó, az elég nagy baj, mert a vizsgaleírás szerint teljesen egyértelműen semmiféle nyilvánosságra hozandó anyag nincs. A tanárod súlyos szabálysértést követett el. Úgyhogy én is tévedtem a témakörökkel.

[link]


Kérdező, ez azt jelenti, hogy a követelmények alapján kell felkészülni.

2019. máj. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!