Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan néz ki egy emelt...

Hogyan néz ki egy emelt biológia szóbeli?

Figyelt kérdés
Jövőhéten megyek szóbelire és érdekelne hogy hogyan zajlik le egy ilyen felelés.:) Azt tudom hogy az A és B tétel hogyan épül fel, csak arra vagyok kíváncsi mi történik attól kezdve hogy beteszem a lábamat a terembe :D
2019. máj. 30. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Hú, nekem nagyon régen volt, még 2006-ban egy márciusi szintemelőm, de ott úgy volt, hogy bementem, húztam tételeket, és leültem kidolgozni, amíg a többiek szóbeliztek akik már korábban bementek. Úgy emlékszem 3 feladat volt, 2-re emlékszem: egy 2 génes öröklésmenet, meg hogy az ember biológiai órája miért 25 óra és nem 24. Ez utóbbit nem tudtam, és a zongoratanárnőm tanácsára, aki azt mondta, hogy meg kell nevettetni a tanárokat, ha nem tudjuk a választ, azt mondtam, hogy biztos azért, mert "nem vagyunk tökéletesek", és így végül meglett pont a 90%. :)
2019. jún. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bemész, köszönsz.. Kihúzod a két tételt, leülsz és kidolgozod. Mikor hívnak, kimész a bizottság elé, elmondod magadtól, amit tudsz. Amit nem mondtál el, arra rákérdeznek. Ha kész vagy, mehetsz.
2019. jún. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!