Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem tudom minek kellene...

Nem tudom minek kellene tanulnom, milyen munkát kellene választanom. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem ismertek és így nehéz, de gondoltam hátha valaki véletlen leírja az álommelóm :)

Pár szó rólam: Szeretek utazni, új dolgokat megismerni. Szeretem az állatokat, a biológiát, a művészeteket (főleg a fotózást). Nem mondom, hogy nem szeretem az embereket mert a kedves, nyitott, elfogadó emberekkel jól kijövök és szeretek is ilyen embereket megismerni, viszont az agresszív, bunkó emberektől én is agresszív és bunkó leszek (ezért se mentem eladónak..) :D

Szeretem ha kreatívkodhatok, de néha jó kikapcsolni az agyamat.

A mostani munkám olyan, hogy kiölt belőlem minden életkedvet, ráadásul folyton fáj mindenem a fizikai munkától.. Szeretnék váltani, szeretnék egyetemre menni, de nagyon nehéz eldönteni, megtalálni, hogy mi is az ami tényleg érdekel.. A tanulással nincs bajom, ha megtalálnám az álommunkámat, szívesen megdolgoznék azért, hogy azt csinálhassam amit szeretek! :)


2019. jún. 1. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
44%

Rendezvényszervező?


Vagy valami állatokhoz szorosan kapcsolódo, pl allatdoki vagy masszőr (állatoknak)

2019. jún. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#3 Köszi, nem rossz a rendezvényszervezős ötlet! :)
2019. jún. 1. 19:10
 3/4 anonim ***** válasza:
31%
Esetleg házmester is lehetnél mert nagyon szereted jelentgetni az embereket.
2019. jún. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A rendezvényszervezéshez nem kell diploma, az csak egy kamu szak, ami piacképtelen. Nevetséges hogy ki mertek találni ilyet, amihez a 8 általános is elég.


Kérdező, menj idegenvezetőnek! Az tisztességes szak/foglalkozás, és neked tetszene is.

2019. jún. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!