Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyógytornász szeretnék lenni....

Gyógytornász szeretnék lenni. Most vagyok tizedikes, és év végén faktot kell választanom. Nem tudom, hogy elég-e a középszintű biológia, valamint kérdés az, hogy érdemes-e fizikát vagy inkább kémiát tanulnom? (folyt. )

Figyelt kérdés
Van rá lehetőségem, hogy a biológiát emelt szinten tanuljam. Matekból is emelt szintű érettségit teszek, történelemből, és német nyelvből is. (kötelező a sulinkban) Ha se a kémia, se a fizika nem annyira fontos az egyetemen, akkor inkább kémiára mennék, mert a fizikát németül tanuljuk. (és nem is annyira megy mint a kémia...)
2010. nov. 10. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz sok a 3 emelt? Egyébként nincs olyan, hogy kötelező.

Gyógytornászra elég a közép szintű, inkább írj egy jó közép szintűt, mint egy rosszabb emeltet, de ettől függetlenül nem baj, ha emelt szinten tanulod.

2010. nov. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyógytornászra a biosz a nyerő, attól hogy fakt-ra jársz belőle nem kötelező emeltezned.
2010. nov. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
olyan tagozatra járok, ahol emelt szinten megy a matek, a történelem és a német nyelv oktatás is (tehát én választottam) :)
2010. nov. 11. 17:42
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
De az még nem jelenti azt, hogy emelt szinten is kell érettségizned.
2010. nov. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de, mert nálunk attól számít emeltnek, hogy német nyelven tanuljuk, és csak német nyelvű érettségiztetés folyik egyes tantárgyakból.
2010. nov. 12. 16:29
 6/9 anonim ***** válasza:
23%
Te hülye vagy.. egy elmebeteg buzgómócsing, aki nincs tisztába semmivel..
2010. nov. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

"nálunk attól számít emeltnek....."


MINDENHOL KÖZPONTI ÉRETTSÉGI VAN, ÉS LESZARJÁK HOGY NÁLATOK MI SZÁMÍT EMELTNEK!!


ATTÓL SEMMI NEM EMELT HOGY NÉMETÜL TANULOD....

2010. nov. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

na akkor mégegyszer.

A MI ISKOLÁNK NEM A MAGYAR ÉRETTSÉGI-RENDSZER SZERINT MŰKÖDIK, HANEM A NÉMETORSZÁGI SZERINT, ERGO EGY NÉMET TULAJDONÚ MAGÁNISKOLA, AMI A NÉMET SZABÁLYOK ÉS TÖRVÉNYEK SZERINT MŰKÖDIK. NÉMETORSZÁGBAN ELFOGADOTT ÉRETTSÉGIT KAPUNK, AMI AZT JELENTI, HOGY TELJESEN KÜLÖNBÖZIK A MAGYARTÓL. AZ ÉN KÉRDÉSEM CSUPÁN ANNYI VOLT, HOGY MILYEN FAKTOT VÁLASSZAK. DE HA NEM LEHET NORMÁLIS EMBER MÓDJÁRA MEGBESZÉLNI, HANEM RÖGTÖN BUNKÓZNI ÉS AKADÉKOSKODNI, AKKOR NE IS ÍRJATOK... (akinek nem inge, ne vegye magára...)

a buzgómócsingosnak: hadd döntsem már én el, hogy hogyan tanulok és mit. azt hiszem, ez az oldal pont arra van, hogy tisztában legyek a dolgokkal...

2010. nov. 14. 10:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Deutsche Schule Budapest - Thomas Mann Gymnasium ?
2010. nov. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!