Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most lettem meg a mecha 2-vel...

Most lettem meg a mecha 2-vel építőmérnökin, szerintetek, lesz ennél még nehezebb tárgy?

Figyelt kérdés
2019. jún. 2. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Lesz hát... Az csak a kezdet. Ha túl nehéznek érezted vagy nem érdekelnek a hasonló témák inkább most menj át más szakra mint 3 év múlva. :D
2019. jún. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem és te melyik tárgyakat ítéled meg húzósabbnak?
2019. jún. 3. 07:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ez attól függ melyik egyetemre jársz, mindenhol mással szivatnak. Győrben a vízépítések meg a geotechnikák a húzósak. Mindegyikből van 3 félévnyi.
2019. jún. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
4. félévemet fejeztem most be a Debreceni egyetem építőmérnöki szakján. Nálunk a Sziltan 8kredites tárgy volt szóval heti 6órában tanultuk és vért izzadva lett meg, mindenképp az egyik legnehezebb tárgy a 8félév alatt! Szerintem kb 70% nem is ment át a vizsgán. Most csinálom a Geotechnika 1-et Talajmechanika és Geológia összevonva... hasonló nehézség ez is mint a sziltan, de talán egy árnyalattal könnyebb, aláírásom már van már csak vizsgán kell valahogy átvergődnöm.
2019. jún. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Általában a sziltannal szívatnak mindenhol (BP-i Ybl-ön is), ha ezen túl vagy akkor utána könnyebb lesz. Persze nem azért, mert könnyű tárgyak jönnek, hanem mert jobbára a 2. évre belejössz a műszaki tárgyak tanulásába és több műszaki érzéked is lesz (jobb esetben). Én 10éve végeztem ez az YBL-t, aki túlélte (sok) bukás nélkül az 1. évet, az végig is vitte a sulit csúszás nélkül vagy kevés csúszással.
2019. szept. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!