Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van esélyem kémia szóbelin...

Van esélyem kémia szóbelin 45-40 pontot megszerezni?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy aki előző években szóbelizett hány pontot kapott és jogosnak érezte-e a pontszámot?

Sajnos az írásbelimet nagyon elrontottam, nagyon mérges vagyok magamra, mert jóval többet tudok, mint amennyit az írásbelin produkáltam. A bioszom nem lett rossz, bár 2-3 ponttal többet szerettem volna. A közepeim nagyon jók lettek.

Így kémiából legalább 45 pont kéne, bioszból meg 40-43. Sokat tanultam, tanulok még mindig, de vannak témák amik nem mennek túl jól.

Ti sejtettétek a szóveli után, hogy kb mennyi pontot fogtok kapni?



2019. jún. 5. 14:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat, 45-50 pontot akartam írni:)
2019. jún. 5. 14:40
 2/3 anonim ***** válasza:
Biosz 40, kémia 45 pont lett. Szóval simán!
2019. jún. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
koncentrálj arra, hogy jót húzol, hidd el, sokat számít! menni fog. mennyi lett az írásbeli? orvosi a cél?
2019. jún. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!