Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt szintű szóbeli vizsgán...

Emelt szintű szóbeli vizsgán cserélődnek a tételek?

Figyelt kérdés
Például ha az adott évben kiadnak 20 tételt amit a vizsgázók húznak akkor mindennap ugyanazok vannak vagy mindennapra másik 20 lesz?

2019. jún. 6. 19:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%

Mi van? Egy vizsga időszakra egy bizonyos számú (tantárgyanként eltérő) tételt jelölnek ki. Pl.: Magyarnál 20 nyelvtan 20 irodalom ezt meghatározták tavaly november környékén.

Bemész a terembe van előtted két kupac egy nyelvtan egy irodalom húzol egyikből húzol másikból és kész. Utána aznap már nem kerül vissza az a tétel amit kihúzott valaki, de másnap vagy előtte valónap (ha van mondjuk magyar vizsga) akkor ugyan az a 20-20 tétel van.

Nem értem mire gondoltál szóval ez csak egy megközelítése

2019. jún. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én speciel biológia emelt szintű tételekre gondoltam, hogy ha idén kiadnak egy sort akkor mindenki ugyanabból felel mindennap?
2019. jún. 6. 23:18
 3/14 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen én azért hoztam fel a magyart mert azt tudom hány tétel 😂

De, ha végig gondolod csupán egyszerű logikával kiadnak egy listát és csak az első nap vizsgázók húznak a listáról a többieknek ismeretlen tételek kerülnek a borítékba?

Ha van mondjuk 20 tétel akkor hétfő reggel 8kor az a 20 tétel lesz az asztalon. Bejön az első vizsgázó kihúz egy tételt elmegy a helyére kidolgozza. Jön a kövi vizsgázó húz egy tételt kidolgozza 3. Is tételt húz és kidolgozza majd mikor az 1. Levelet akkor a tételét félre rakják és jön a 4m vizsgázó aki nem 20 tétel közül húzhat hanem csak 17.

Kedden ugyan ez zajlik le és szerdán is. Ugyan azzal a 20 tétellel.

A listának 6 eleme változik évente. De azt is jó előre jelzik

2019. jún. 7. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hogy válaszoljon olyan is, aki érti a kérdést és tudja a választ:

Emelt szinten az OH több sorozat szóbeli tételt ad ki, és egyazon vizsgahelyen a 2. napon másik tételsor lesz, mint az 1. napon. A 3. napon ,ár előfordulhat, hogy ismétlődik az 1. napi, de igyekeznek kerülni. De egy vizsgahelyen is lehet több tantárgyi bizottság. Szóval nem fogod előre tudni, de nem is kell.

2019. jún. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem az előző válaszoló rosszul értette a kérdést, mivel 99 tételünk van az A résznél ezért azokból minden nap újabb 20-as kerül e be. A válasz igen ugye a 99-ből kiválasztanak 20 azokat teszik ki elénk (bár én infóból is emelteztem akkor csak 10-et raktak elénk de mindegy). A nap folyamán az a 20 tétel nem változik de a következő napra újabb 20-as kerül az asztalra
2019. jún. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
06:30 vagyok az előzőnek nem 06:28-ast értettem :P a te válaszodat még nem láttam
2019. jún. 7. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Infó emelten 25 tételnek kell az asztalon lennie. Amíg ki nem húznak belőle párat.
2019. jún. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
én nem tudom a terembe velem együtt 3-an voltunk felelők és az asztalon csak 8 tétel ¯\_(ツ)_/¯
2019. jún. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hány órakor?
2019. jún. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9:44-re voltam bent előttem 1 ember volt aki teljesen lement 2-en készültek
2019. jún. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!