Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Analízis tanuláshoz ez a...

Analízis tanuláshoz ez a könyv jó?

Figyelt kérdés

[link]

Van már Obádovicstól könyvem,a Matematika,de az csak ösdzefoglaló jelegű.De pont emiatt szeretnék így nyáron rá készülni az egyetemre és neki állni ennek a sorozatnak.De azért kiváncsi vagyok mások véleményére is ezzel kapcsolatban.Szerintetek megéri?



2019. jún. 7. 20:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#6. Vagyok, kedves utolsó, az első féléves matek a legnehezebb, a legjobban szelektálja a népet. Ennek kb felét lefedi a könyv. Mielőtt elkezdesz azzal dobálóznj hogy határérték számítás, még kétváltozós függvények, nézz bele a könyvbe, és meglátod, hogy a következő részével együtt, amit ájlottal (a rózsaszín integrálos rész) az első 2 matek anyagának 3/4-ét lefedi ;)


Én oda járok, bár nem GPK-ra, de saját tapasztalatból mondom.


Ha nem BME akkor is megéri, tényleg nagyon jó könyv :D

2019. jún. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
A differenciál számolás csak egy része lesz. Nem elég.
2019. jún. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonymousreview60 ***** válasza:
#6, 11: Néznék, ha lenne a neten tartalomjegyzék. Nekem, ha kell valami, akkor a Bronstejnt veszem elő. Sajnos abban nincsenek feladatok. Vannak viszont a BME-s matematika fgy.-ben.
2019. jún. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 dq ***** válasza:
Szerintem nem.
2019. jún. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!