Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megéri netbookot vagy tabletet...

Megéri netbookot vagy tabletet venni billentyűzettel egyetemi hallgatóként?

Figyelt kérdés

Ott a füzet és a toll ami sokkal olcsóbb, de olyan sebességgel nem bír írni az ember, ahogy az oktató beszél. Van csoporttársam aki laptopba minden egyes szót jegyzetel. De igazából ugyanezt az eredményt el tudom érni ha felveszem az órát és otthon átírom magamnak.

Így akkor felesleges külön erre egy eszköz, nem?



2019. jún. 8. 23:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

“Tanárképzős hallgató vagyok magyar és hittan szakon.”


Én pedig egy hasonló szakon tanítok az eltén. :)


Tehát először is az iPaden folyamatosan nálad lehet a Biblia és ha beruházol rá egy kicsit, kommentárok. Hatalmas előny.


Nálad lehet a teljes könyvtárad is. Az összes általatok tanult író és költő összes könyve, amiket vettetek. Utána kell nézni valaminek? Ott van az internet állandóan. (Igen, lehet rá mobilnetet is venni, de van hallgatói wifi is most már a legtöbb helyen, vagy a telefonodon keresztül csatlakozol.)


Nem kötelező kinyomtatni, én soha nem teszem (hülyeség is, meg környezetszennyező is). IPadről tanulok mindent.


Nem kötelező a ceruzával jegyzetelni, lehet gépelni is. Ha nem tetszik a virtuális billentyű, lehet hozzá venni fizikai billentyűt (az eredeti Apple-t sajnos drágán, de vannak olcsóbbak más gyártótól).


Amúgy iPadet operátortól szokás venni kamatmentes részletre.

2019. jún. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!