Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit ajánlotok pánik és stressz...

Mit ajánlotok pánik és stressz ellen? Csütörtökön szóbelizek, és nagyon félek.

Figyelt kérdés

Csütörtökön megyek szóbelizni emelt töriből,és félek hogy nem tudom majd kontrollálni magam,bepánikolok és elkezdek bőgni.Volt már velem ilyen,amikir tavaly érettségiztem(ez csak egy újabb vizsga),emlékszem amikor megláttam a bizottságot,elfogott a rettegés.

Itt pedig még a tanárok is teljesen idegenek lesznek,és nagyon félek ettől.

Higy tudnám visszafogni a pánikot,és a sírást?van valami tanácsotok?


2019. jún. 10. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
Idén érettségizem, szakmaiból emelteztem és énis rettegtem tőle ..suliba volt nekünk egy "proba érettségi" amin megakadtam egy kicsit és már könnyezni kezdtem:"D szoval átérzem a helyzetedet...nekem az sokat segitett, hogy osztálytársaimmal mentem, ugyan a tanárok idegenek voltak számomra is, de legalább voltak immerősök a terembe ..a lényeg, hogy koncentrálj nagyon a kihuzott tételre, bizz magadban, hidd el a hozzáállásodon mulik minden. Fogd fel ugy, mint egy sima felelést, de azért ne vedd olyan lazán ... nálunk nagyon rendesek voltak a vizsgáztatok, szerintem neked sem kell aggodni, nemhinném, hogy szivatni mennek oda ... szoval addig is készülj rá és ne parázz hamar túl leszel rajta, a vizsgáztatoktol pedig nem kell félni hiszen egyiknek sem az a célja, hogy téged megbuktasson, ők is átérzik (és látják is), hogy ilyenkor a diákok mennyire stresszelhetnek ... sok sikert:)
2019. jún. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi hogy leirtad:)

Én jelenleg ugy érzem semmit nem tudok,aludni se bírok a stressztöl,és rettegek hogy okyar huzok amit nem tudok

2019. jún. 10. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!