Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha van régebbi, de még jól...

Ha van régebbi, de még jól működő laptopom, kellene egyetemre újat venni?

Figyelt kérdés

Remekül működik a laptopom, egyetlen gondja, ami itthoni használatánál inkább előny, hogy a képernyő mérete miatt nagy, kicsit nehezebb. (i7, 8GB RAM, 1TB HDD)

Úgy gondolom úgysem hordoznám magammal minden nap, ha meg kell, néha nem lenne gond bevinni. Emellett van tabletem is.


Én nem gondolom, hogy kéne új laptopot vennem, de voltak már, akik azt mondták kellene, ezért érdekelnek a vélemények.


Programtervező informatikát és mérnökinfót jelöltem meg.



2019. jún. 10. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Ha menőzni akarsz, akkor mindenképpen szerezz be egy új gépet, lehetőleg minél drágábban! Amúgy természetesen nem kell új.
2019. jún. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez nem a mérnökinfó lenne és nem kellene pc-n futó kódokat írnod, akkor vehetnél a tablethez egy billentyűzetet jegyzetelni.
2019. jún. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 nemaRendőrség ***** válasza:
13%

Tudod kik vittek be ilyeneket órákra? Azok akik első évben kibuktak mert inkább facebookoztak mint jegyzeteltek.

Én is vittem be egyszer, nekem is elterelte a figyelmem, soha többet.

2019. jún. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%
szerintem nincs értelme laptopot vinni órára. nálunk is azok voltak a laptoposok, akik folyamatosan buktak
2019. jún. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!