Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki volt idén emelt informarik...

Aki volt idén emelt informarika szóbelin, milyen tételt húzott?

Figyelt kérdés

2019. jún. 11. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia, már több ilyen kérdés volt, és a legtöbbre válaszoltam is, de akkor ide is bemásolom.


Én a 24. Számú, könyvtártípusok és különböző szolgáltatásaik című tételt húztam. Volt pár alkérdés, ilyenek, hogy mi alapján csoportositjuk a könyvtárakat, sorolják fel minél több típust a szempontok szerint, és melyek milyen szolgaltatasokat nyújtanak. Segítségnek volt kép két internetes könyvtár weboldaláról. Ki kellett térni a gyermekkönyvtárakra és említeni kellett a könyvtárközi kölcsönzést.


Három másik feleletet hallottam, az egyik srác az internetes szolgáltatások témát húzta, de végig csak az online vásárlásról beszélt, nem is kérdezték tőle mást.

A második srác az e-mailről beszélt végig, de nem olyan részletesen, mint ahogy gondoltam hogy kéne, az utolsó srác pedig a vírusok fajtáit húzta, a kialakulásukról és fejlődésükről beszélt.


Egy osztálytársam az illesztőegységeket húzta, ő a pontokról, input/outputról beszélt.

Egy másik osztálytársam pedig az analóg jel digitalizását, azon belül a kép és hang digitalizálását húzta.

2019. jún. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most voltam szóbelin. Az elektronikus számítógépek és perifériák fejlődését húztam. A generációkról beszéltem többek között.

Kérdezni inkább arról kerdeztek hogy a hardverek fejlődése hogyan befolyásolta a softwarekét.

2019. jún. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Barátom tegnap volt és a számítógépek fejlődését húzta, kérdezgették az innovációról is
2019. jún. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az elektronikus kereskedelmet húztam és 100% lett:)
2019. jún. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Optikai meghajtók jellemzői, előnyei, hátrányai, felhasználásuk
2019. jún. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!