Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vezetni tanulok? Ti hányadik...

Vezetni tanulok? Ti hányadik óránál. Mentetek el. Elöször vizsgázni?

Figyelt kérdés
vezetni tanulok

2019. jún. 12. 08:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"először vizsgázni"? Ez aranyos.


én rohadt sok órát vettem, kétszeresét a kötelezőnek, paráztam a vizsgától.

Akkor viszont elsőre sikerült.

2019. jún. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Engem 30 óra után az oktató elküldött volna vizsgázni.

Én pedig inkább kértem tőle még 6 órát.

Elsőre sikerült nekem is.


Kérlek kérdező, ne másokhoz mérd magad, mert mindenki máshogy vezet, mindenki másban jobb/rosszabb. Van egy séma, hogy X óra után már mehet vizsgázni, de az, hogy igazából ki mikor készül fel valóban egy vizsgára, azt már saját magának kell éreznie.


Egyik osztrálytársam 20(!) óra után ment vizsgázni. Rokona volt az oktatója és elengedte vizsgázni. Jó, meg is lett neki elsőre valahogy...

De van olyan ismerősöm is, aki valami 50 órát vett mire meglett.


Ez teljesen szubjektív igazából. 30 a középérték, de természetesen ez egyénenként változhat.

2019. jún. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Nekem 40 óra kellett. Az első alkalommal nem mentem at de akkor nem is nagyon tudtam hogy vizsgázni fogok nem volt meg a 30 órám es az oktató előre kiírt kb 28 órával. Tudtam hogy nem megyek at mert meg parkolni nem annyira tudtam és meg forgalomban sem vezettem minden útvonalon. De a másodiknál mar figyeltem hogy ne történjen ilyen hogy csak úgy kiír. Én mondtam neki hogy mikorra vettem meg kb 10 órát és át is mentem. Nekem az számított hogy fejben legyek ott és legyek magabiztos es amikor ez meg volt at is mentem.
2019. jún. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Én először 30 óra után mentem, majd az nem sikerült és vettem még pár órát (erre már nem emlékszem pontosan, hogy hányat) és másodszorra sikerült. Elviekben 30 a minimum, szerintem ha azért az ember mindent gyakorolt és úgy, ahogy megy, akkor érdemes megpróbálni, mert hátha sikerül és utána még mindig lehet gyakorolni, kell is. Én személy szerint erre hajtottam, hogy csak legyen meg és akkor majd utána ténylegesen megtanulok vezetni :)
2019. jún. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
34. oran vizsgaztam
2019. jún. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
44 óra kellett, de legalább elsőre meglett.
2019. jún. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kb 35-36, nem emlékszem pontosan. Elsőre meglett.
2019. jún. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még tanulok. A 11. órámnál tartok. A 4. óra után azt mondta az oktató, hogy ő kb 70-100 órára saccolja mire meg lesz a vizsga nekem, erreföl a 9. órámon olyan vezetést produkáltam neki, hogy bárki megirigyelhetné.... Úgyhogy, majd meglátjuk.
2019. dec. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!