Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinek hanyadszorra lett meg a...

Kinek hanyadszorra lett meg a forgalmi, valamint az EÜ vizsgája? Vettetek pótórákat, mennyit tanultatok eü-re? Hanyadik forgalmi bukás után kell 2 vizsgabiztossal vizsgázni? Azt nagyon szigorúan veszik?

Figyelt kérdés
Engem ma húztak meg forgalomból harmadszorra:(( nem sikerült a parkolás..pedig órákon sose volt vele baj..:/ esetleg tanácsok?
2011. márc. 17. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem harmadjára sikerült a forgalmi, és EÜ-ből meg egyszer vágtak meg. A 2 VB-re nekem azt mondta az oktatóm h az csak akkor van amikor a VB munkáját ellenőrzi a 2.személy. Az EÜ-re én nem tanultam sokat még másodjára se nagyon csak át olvasgattam vörös keresztes könyvet. Amikor vizsgázol akkor csak nyugodtan csináld a dolgokat, és próbáld meg minél jobban kizárni a fejedből a hátul ülő VB-t, tudom nem könnyű. Nekem pl egész vizsga alatt úgy vert a szívem, h majd kiugrott. Amire figyelj az a tükrök, jobb kéz szabály, sebesség, illetve a táblák és az útburkolati jelek.
2011. márc. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
minden elsőre hibátlanul.
2011. márc. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
3 katra van meg külön csináltam M, A1, B, minden elsőre :P Ne aggódj meglesz
2011. márc. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
24%
gondolom nő vagy nem?
2011. márc. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Na utolsó ez igenO_O"

Nem attól függ h mi van a lábad közt hidd el.

Nekem most jött ki a jogsim b kategória.Forgalom harmadszorra sikerült de nyugi meglesz neked is negyedgyére mindekit átengednek de ezt fejben kell eldönteni h márpedig sikerülni fog.Semmi para nem az életed múlik rajta.Sok szerencsét.:)

2011. márc. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

nekem minden elsőre sikerült

eü annyi, hogy az órákon figyeltem ezen kívül egyszer átlapozgattam azt a kis könyvet amit kaptam meg a barátnőmmel gyakoroltuk egymáson a stabilt( bár szerintem egyszer se sikerült hiánytalanul:D de nem is kérték a vizsgán)

rutinnál alapóraszám után vizsgáztam, forgalmi vizsga előtt pedig 5 plusz órát vettem, mert úgy éreztem hogy rám fér és szerencsére sikerült is

bár ehhez valamilyen szinten szerencse is kell, egyik ismerősöm igen jól vezetett és mégis 3x bukott teljesen hülyeségeket miatt

2011. márc. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

utolsóelőtti!

ezekszerint te is nő vagy és ha 3.ra megkaptad mondjuk szerencsésen a jogsidat akkor nem szeretnélek a közelemben tudni.

csak ugy lehet megtanulni vezetni ha sokat vezetsz és vizsgánátmenni csak magabiztosan a nőknek nem mindig erősségük ezutóbbi


szerintem nem szerencse kell én októberben kaptam meg egész telet hóban mindenben átvezetgettem és érezhetöen fejlödtem ennyi a trükkje elmész egyedül és vezetsz

2011. márc. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

ismért én:


ui: nem attól tudsz vezetni hogy megkaptad a jogsidat, azt csak azt igazolja, hogy már nem vagy közveszélyes

2011. márc. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen és gondolom te még nem hallottál olyanról hogy mondva csinált hibákért buktattak ugye?Én is vezettem eleget hidd el!

És pl a drukkosabbak is gyengébben teljesítenek a vizsgán.Az igazi gyakorlás a vizsga után jön.És ne legyél már annyira büszke hogy elsőre átmentél mert ez egyén függő hogy ki mennyi idő alatt tanulja meg a biztonságos közlekedést.Lehet hogy pont te leszel aki olyan balesetet okoz aminek más szenvedi kárát.

2011. márc. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!