Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi van akkor, ha az egyetemen...

Mi van akkor, ha az egyetemen második félévben egy tárgyat sem teljesítek?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy két félév alatt 36 kreditet meg kell szereni,első félév alatt 42 szedtem össze. Ilyenkor mi történhet? Egyébkén DE IK karon tanulol bsc

2019. jún. 12. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmi. Viszont így a harmadik félévben is kelleni fog a 36, mert akkor a nullás és az fog számítani. Ha volt valami gond ami miatt nem tudtál bejárni, lehetett volna kérni utólagos passziválást. Most már nem lehet.
2019. jún. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Érdemes a tanulmányi osztálynak írni, mert mindenhol más lehet a szabály. De szerintem ha megvan a kért kredit, akkor semmi nem fog történni. Ha van ráépülés a tárgyaknál és valamelyiket nem csinálod meg, akkor lehet olyan, hogy nem tudod felvenni a következő félévben.
2019. jún. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!