Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan értsem meg a matekot...

Hogyan értsem meg a matekot egyedül magántanár nélkül?

Figyelt kérdés
Ha majd matekból kell felvételiznem, szeretném hibátlanul megcsinálni, de sosem ment a matek. Mint tantárgyat imádnám ha érteném és a kedvenc tantárgyam lenne. Itthon hogyan értelmezzem a matekot? Pl adott 10 feladat és egyiket se értem. Se a szabályokat,hogy mi mucsoda se semmit. De megvan az akaratom hozzá hogy megtanuljam, csak nem tudom egyedül hogyan
2019. jún. 12. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
A megértést tudnám javasolni, de ha 10-ből egyiket sem éreted akkor szerintem ne fűzz nagy reményeket hozzá.
2019. jún. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Ha sosem ment a matek, akkor nem neked való az a pálya, ahol kötelező a matek felvételi. Ha a középiskolai tankönyvek magyarázatát nem érted, azon aligha lehet segíteni.
2019. jún. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen nagy zagyvaság, amit kérdés címén ideírtál.

Jelzi, hogy miért is nem megy az a matek.

2019. jún. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De ha tényleg meg akarom tanulni akkor a neten találhatok a példákra magyarázatot?
2019. jún. 12. 17:42
 5/7 anonim ***** válasza:
A példákra akkor is találhatsz a neten magyarázatot, ha nem akarod igazán megtanulni.
2019. jún. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mert biztos vagyok benne hogy képes vagyok érteni meg megszeretni a matekot, de ezt egyedül kell tennem
2019. jún. 12. 17:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ha biztos vagy, akkor biztos úgy lesz.
2019. jún. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!