Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » BEVÁLT OROSZ (esetleg angol)...

BEVÁLT OROSZ (esetleg angol) nyelvtanulási módszer, mellyel otthon egyedül is elsajátítható alapfokon a nyelv?

Figyelt kérdés

Pontosabban alap és középfok közötti ismeretek megszerzése a cél (valamivel bővebb, komplexebb tudásra volna szükség, mint az alap).


Hanganyag, CD, könyv, videó, minden jöhet - lehet ötletes, lehet monoton - ne kíméljetek! Időm temérdek, anyagiak magántanárra annál kevésbé.


Kreatív nyelvről hallani nagyon jót és rettentő rosszat is.



2016. márc. 18. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok oldalt olvastam már, sok információt gyűjtöttem, de egy se volt olyan összeszedett, mint ez. Sokak szerint nem tökéletes, szerintem meg messze a legjobb oldal a nyelvtanulásról (általánosságban és konkrétan is): [link]
2016. márc. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Ukránból tudok e-mailben küldeni sok dolgot, középfokig fel tudod nyomni kb.
2016. márc. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Ja meg a fun easy lern program van nagyon sok nyelvre (android), angolra meg ott a duolingo.com
2016. márc. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Megtaláltam, vannak oroszból is anyagaim, ha kell valakinek.
2016. márc. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Uhuka65 válasza:
100%

Szia!

Én novemberben fogok nyelvvizsgázni, alapfokon oroszból.

Önállóan tanultam a nyelvet.

Én a Red Kalinka honlapos videókat ajánlanám, ami egy angol nyelvű oldal. Bár sajnos fizetős, nekem meló mellett bevált.

2022. szept. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!