Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valakinek írta más a szakdolgo...

Valakinek írta más a szakdolgozatát, magán vagy céggel? Tapasztalatok? (privátban is)

Figyelt kérdés

Mindenképp mással akarom megíratni a dolgozatomat,de először egy magánszemélyt kértem fel aki végül addig húzta időt,hogy nem lett belőle semmi,és azóta se regaál semmire,de legalább pénzt nem kért el...amúgy isemrem sok ilyen dolgot csinál szóval nem is értem mi törtnét.

Cégre gondoltam most ,de nem ismrerem őket és semmi véleményt nem láttam,pedig tuti hogy rengetegen használták és használják!Légyszives akár privátban is írjatok,hogy mit tapasztatlatok! Itt gagykorin láttam pár véleményt ,de sokan írták,hogy nagyon nem érte meg és elég gynege munkát kaptak,azért meg sajnálok kiadni 150ezret...


2019. jún. 13. 14:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Miért nem írod meg te magad?
2019. jún. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ilyet csinálsz, mindenképp úgy kell eljárnod hogy előtte csak egy x összeget adsz, aztán a többi pénzt a jegy alapján. 5-ösért adsz még 120 ezret, 4-esért 90-et, 3-ért 50-et...
2019. jún. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
nem éri meg kockáztatni. baromi drága és lehet nem is lesz elég jó, vagy szimplán kiderül a turpisság és repülsz az egyetemről. ez ugyanis illegális
2019. jún. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem éri meg. Inkább szánd rá az a 2 hónapot. Én is utáltam, alapból tök lusta tanuló vagyok, csak a fogékony agyamnak köszönhetem, hogy végig tudtam csinálni az egyetemet, mert a seggelés nem nekem való :D De megéri megszenvedni a szakdogáért, egyrészt hatalmas önbizalmat ad, mikor rájössz, hogy meg tudtad csinálni, pedig azt gondoltad te ilyenre nem lennél képes, másrészt nincs kockázat, hogy nem tudod megvédeni az államvizsgán. Persze ha te mindenképp fizetni akarsz valakinek, aki lehet még szarul is csinálja meg, akkor hajrá...
2019. jún. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Biztosan meg tudom majd védeni,hiszen előtte egy hónappal kérem,annyi idő alatt bőven tnaulmányozom és az államvizsgámra is felkészülök. Amúgy emiatt nem akaor mamgma írni,mert iszonyú anyagot kell megtnaulnom és dolgozom is mellette,nincs erre energiám pluszban...ja és nyelvsuliba is járok.

Alapból azt sem tudom,hogy írjam meg,gondolom nem olyan bonyolult,de tényleg nincs rá időm,sem kedvem,teljesen felesleges nyűgnek tartom ezt.


Évente több százan csináltatják mással még sincs fent semmi a neten...gonodlom aki elégedett az nem jár véleményezni..:(

2019. jún. 13. 14:41
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
minek mentél egyáltalán egyetemre, kérdező? nem tudtad, hogy a szakdoga a része a képzésnek?
2019. jún. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Remélem neked se lesz soha diplomád.
2019. jún. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
kérem csak tapaztalatokat írjatok,nem fogok válaszolni az erkölcsi kérdésekre,sem a kéretlen dorgálásokra. köszönöm
2019. jún. 13. 14:50
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván azért nincs fent semmi neten, mert ez illegális.
2019. jún. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%
En szegyellnem magad a helyedben....mi is az ami miatt nem tudod megirni? Munka , család mellett is megírják sokan. Felteszem nem 3 hét mulva kell leadnod a szakdogat, ergo meg siman lenne idod megirni. Az ilyen nem erdemel diplomát, volt par beadandom nekem is amit ugy csinaltattam meg,de az
2019. jún. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!