Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan értsem meg a matekot?

Hogyan értsem meg a matekot?

Figyelt kérdés
Érdekel a matek meg szeretem is, de néhány összetett feladatnál elakadok és nem tudom felfogni hogy mi miért van úgy. Akkor keresek rá magyarázatot neten de nem azt kapom ami engem érdekel hanem mást. Magántanárt nem akarok fizetni, netről szeretném meg egyedül rájönni de nem tudom hogyan
2019. jún. 15. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Hányadikos vagy?
2019. jún. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyetemre akarok iratkozni ahová kötelező matekból felvételizni, 22 éves vagyok
2019. jún. 15. 11:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor kellene tudni, hogy régen mennyire ment, mik mentek, meddig sikerült eljutni.

Első körben érdemes lenne beszerezni tankönyveket, azokban tematikusan le vannak írva, hogy mik kellenek. Ha azokat sikerült elsajátítani, akkor már lehet építkezni a nehezebb anyagrészek felé.

2019. jún. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Régen magántanárhoz jártam és megértettem, de nem gyakoroltam eleget és 2 esem volt. De most megvan az akarat is meg hát értem valamennyire de nem eléggé
2019. jún. 15. 11:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Középszintű matek érettségi?
2019. jún. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt honnan lehet tudni? Ez sztem emeltszintű
2019. jún. 15. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!