Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet abból...

Szerintetek lehet abból bajom, hogy nem megyek be érettségi eredményhirdetésre?

Figyelt kérdés

Az osztályfőnökömet kérdeztem, hogy bemehet-e anyám vagy a barátja helyettem, erre csak ennyi volt a válasza,hogy: Nem. De miért nem? Mégis mit csinálnak még az eredményhirdetésen és a bizi osztáson kívül, amiért nekem feltétlenül ott kell lennem??

Be akarok menni a titkárságra és tényként akarom közölni, hogy nem tudok elmenni, mert mondjuk be kell feküdnöm kórhába, elutazunk, vagy dolgozni megyek (tényleg dolgozni akarok menni fesztiválra). Szerintetek melyik lenne hihetőbb? Tapasztalatok?(akik nem mentek be valamiért).



2019. jún. 17. 19:30
 1/7 A kérdező kommentje:
*kóházba*
2019. jún. 17. 19:32
 2/7 A kérdező kommentje:
**kórházba** xdd
2019. jún. 17. 19:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én lekéstem az egészet. Utána átvettem a titkárságon, ennyi.
2019. jún. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
Menj be az eredményhirdetésre mindenki ott lesz, fesztivál meg lesz jövőre is.
2019. jún. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi fontosról nem maradsz le. Tudod, hogy nagyjából milyen lett az érettségid, később pedig a titkárságon is át lehet venni. Ha nem lennének ilyen extra esetek akkor nem lenne ott a titkárságon való átvétel.
2019. jún. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kettes: Nem akarok, mert kell a pénz, és a párom is ott lesz. És ha nem lesz világvége akkor ha nem megyek be, akkor miért ne menjek el fesztiválra?
2019. jún. 17. 19:49
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
utólag is át lehet venni, nálunk is volt, aki kihagyta. titkárságon át lehet venni az esemény után
2019. jún. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!