Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sopron óvodaped. Ének alkalmas...

Sopron óvodaped. Ének alkalmassági menete?

Figyelt kérdés

Rengeteg helyen olvastam róla, de sok különböző válasz volt. Letudnátok írni, hogy Sopronban hogyan zajlik az ének része?

Ami a legjobban érdekelne: Kell kottát olvasni, szolmizálni? Mindegy mit éneklek vagy össze kell írnom párat és abból választanak ki nekem?

Valamint elő-alkalmasságira kell már az orvosi?



2019. jan. 25. 14:49
 1/2 A kérdező kommentje:

Hol találom az orvosi papírt? A felvi átirányít egy helyre, ahol elméletileg megtalálom a pontos dokumentumot, de mégsincs ott semmi féle orvosi papír.

Ha csak úgy bemegyek háziorvoshoz, ő tud anélkül is írni olyat amit elfogadnak?

2019. jan. 25. 15:30
 2/2 anonim ***** válasza:
Én tegnap voltam az ELTE-TÓK-on nyílt napon,és ott az orvosi papírról azt mondtak, hogy a honlapjukrol kell letölteni egy dokumentumot azt kitölteni és csak a beiratkozásra kell vinni. Orvosnak nem is kell látnia és a felvi rendszerbe se kell feltölteni. Nem tudom, hogy Sopronban hogy van de hátha hasonló azért írtam.
2019. jan. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!