Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 31 evesen van ertelme folytatni?

31 evesen van ertelme folytatni?

Figyelt kérdés

Még 25 voltam, amikor elkezdtem egy 3 eves alapkepzest egyetemen, jogtudomanyi karon. Aztan eleg lassan haladtam a targyakkal, nem tudtam mindent teljesiteni a felevekben, mert sokat dolgoztam mellette. Most gondoltam, folytatni kellene. De van ertelme 33 evesen szerezni egy alapkepzesrol oklevelet?Foleg h ennyi ev alatt lenne meg egy 3 eves kepzes... mit mondok allashirdetesnel, mit csinaltam egesz eletemben?:( Mert a munkam nem bejelentett volt... Ugy erzem semmi eselyem igy. Olyan mintha egesz eletemben nem csinaltam volna semmit. Nem tudok mit irni az oneletrajzba.


31N


2019. jún. 25. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Tanulni sosem késő. Aztán elmész valami gyakorlatra, azt beírod az önéletrajzodba és kész. Nem fogják firtatni a többit, ha mégis, azt mondod, hogy nem releváns erre a munkára.
2019. jún. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne értelme folytatni? Ha nem csinálod, akkor még ez sem lesz. Erre majd lehet építkezni a jövőben. Önéletrajzba nem írod be, hogy mettől meddig tartott megszerezni, csak a diploma megszerzésének a dátumát írod be, akkor senki sem látja, hogy hány évig tanultál. De nincs abban semmi rossz, ha kiderül, hogy családi, anyagi okok miatt abba kellett hagynod, és később folytattad.
2019. jún. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és a támogatást!Akkor belevágok. Igazatok van, veszíteni nem lehet vele.
2019. jún. 25. 08:58
 4/4 anonim ***** válasza:
35 leszek idén, 10 éve én is elkezdtem és sajnos fel is adtam az egyetemi tanulmányaimat. Most januárban elhatároztam folytatom :) Mivel az a pontszám amivel akkor fél ettek, mostanra kevés lett, emelt érettségiztem egyet, egy szakmai ágazati tárgyból, amit sosem tanultam előtte, két hónapom volt felkészülni, tegnap vettem át a tanúsítványt, 4-est kaptam. Ha nem sokban változnak a ponthatárok a tavalyihoz képest, akkor van esélyem, hogy újra fel esznek. Sok sikert neked!
2019. jún. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!