Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jó nyíregyházi autósiskola?

Jó nyíregyházi autósiskola?

Figyelt kérdés

Van itt valaki, aki nyíregyházán tanult vezetni ?

Elkezdtem a nyírstopnál.. vizsgán való bukás és egyéb órai kellemetlenségek miatt a suliváltáson gondolkodom.. a "rutin"-t sokan dicsérik, esetleg bárki valami tapasztalattal, oktató ajánlással tudna segíteni ? :)



2019. jún. 25. 14:45
 1/3 anonim válasza:
Én 3 éve szereztem meg a jogsit a Nyírstop-nál. Minden rendben ment és minden vizsgám elsőre sikerült, csak pozitív dolgokat tapasztaltam, persze tanultam is rendesen. Nálunk is voltak olyanok akik nem jártak oktatásra rendszeresen, nem vettek könyvet mert minek, stb. és csak bukdácsoltak.
2019. jún. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) megkérdezhetem kinél voltál ? :)
2019. jún. 25. 15:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Rutinnál csináltam a jogsit 3 éve. Kresszel nagyon meg voltam elégedve. Annyira jó oktató volt, hogy ott az oktatáson meg lehetett tanulni a dolgokat. A forgalom nem elsőre sikerült, de az meg nem az oktató hibája volt.

24N

2019. jún. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!