Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nyíregyházi Rutin autósiskola...

Nyíregyházi Rutin autósiskola oktatóival tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Ha valaki itt tanult vezetni, meg tudná mondani, ki volt a gyakorlati oktatója és milyen volt? Kit érdemes választani?

2017. febr. 6. 23:28
 1/5 anonim válasza:
Szia! Az oktatóm Lippai László volt, nagyon kedves és korrekt oktató volt, elsőre át mentem.
2017. febr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Haverom Bánszki Jánosnál tanult. Nem a legjobb oktató elmondása szerint. Lebszni, szidni tudott, de helyeselni vagy dicsérni nem. De legalább elsőre átment nála
2018. okt. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha még valakinek jól jön az infó, haverom Gábor Zsoltnál tanult. Aszonta rendes, türelmes, és elsőre átment nála
2018. nov. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én Mosolygó Tibornál voltam, nem ajánlom. Jó ha a fele meg volt tartva az óráknak. Vizsgaútvonalról szó se volt, éppen oda mentünk amerre dolga volt. Óráról késett 10-15 percet, majd még kb 5 perc, amíg kitöltöttük a jelenlétit, aztán kb 20 perc késéssel elindultunk. Elvezettem a boltba, bement, vártam rá 10 percet. Ezt egy (dubla)órán kb 3x eljátszotta. Jó esetben kéthetente tudtam járni vezetni, rosszabb esetben havi 1x.

Amúgy általában kedves volt meg türelmes, de ennyi pozitívuma volt.

ápr. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja most látom, hogy 2017-es a kérdés. Na mindegy, hátha valaki olvassa még.
ápr. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!