Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosi ponthatár tippek?

Orvosi ponthatár tippek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az eddigi években is volt, hogy megtippelték a ponthatárokat. Kíváncsi lennék arra, hogy ti mit gondoltok az idei év pontjairól. Igen, tudom, hogy majd kiderül, hogy érettségi átlagtól és jelentkezőktől függ. (ha valaki ilyet szeretett volna kommentelni)

2019. jún. 29. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg az előző 3-4 év ponthatárait. Számítsd ki az átlagukat. Na most is kb. akörül lesz a ponthatár, pluszminusz néhány %. Kérdés? Mi jött ki?
2019. jún. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom milyenek voltak az érettségik, most nem értem rá annyira, hogy vizsgálgassam őket, úgyhogy most csak a jelentkezők számát összevetve próbálok tippelni valamit. :D

Semmelweis és SZOTE szerintem ilyen téren stagnálni fog, max plusz-mínusz 2-3 pont, Debrecen eléggé meglepett most, jóval többen jelentkeztek most összesítve és első helyen is, mint eddig. Pécsre szintén elég sokan jelentkeztek most, de gondolom sokan inkább csak pótlehetőség miatt, első helyes jelentkezések alapján rá is talán inkább stagnálást mondanék.


Tippjeim:

SOTE 442

SZOTE 425

DOTE 425

POTE 419

2019. jún. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a tavalyiakhoz hasonló lesz.
2019. júl. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!