Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Igaz lehet az az állítás,...

Igaz lehet az az állítás, hogy csak az nem tud tanulni aki nem akar?

Figyelt kérdés
2019. jún. 29. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Akinek az értelmi szintje nem teszi lehetővé, az hiába akar tanulni, nem fog neki sikerülni.
2019. jún. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Most a "nem tud" alatt mit értesz? Lehetősége (pl. pénze) nincs rá, vagy a képességei nem teszik lehetővé?
2019. jún. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. A képességei az mas en ez alatt azt ertem hogy valami olyan rendellenességgel rendelkezik melyek meggátolják ebben. De aki teljesen egészségesnek születik és nem beteg mentálisan azoknál én így gondolom. Ismerek nagyon sok olyan embert aki rossz tanuló volt vagy rossz tanuló de egyebkent semmi baja es foglalkoztam is az egyikkel hogy igen is ra kell szanni azt azt időt akarni kell. És az átlaga 4.5 fölé kerult abban az időszakban mert akarta és neki allt tanulni. Szerintem ezen múlik..
2019. jún. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen elsősorban a képességre gondoltam a kérdésemben ! Nos magamból ki indulva én mindig hátul kullogtam az osztályzatok tekintetében ! Nem állítom azt , hogy nem tudtam volna többet foglalkozni a tanulással , ám sokkal több már nem volt bennem azt gondolom ! Voltak osztálytársaim , akik fele idő alatt megtanulták az adott témakört és nagyon jó eredményeket értek el vele , még nekem a hármas osztályzat számított a csúcsnak a dupla annyi tanulással ! A másik dolog pedig a tanárok hozzá állása , segítő készsége , ami azt gondolom egy tanuló esetében akár 50 % - n meghatározhatja a sikert , vagy elbukást! Tapasztalatból írom ,velem és más hozzám hasonló szintű tanulókkal , egyes tanárok kifejezetten ki jelentették : az iskola létszámának növelése érdekében , ideiglenesen jók leszünk !!! Ragozhatnám még , de akkor kisebb regényt írhatnék ! Egy biztos , az élet igazságtalan és mindig is az volt , soha nem kímélte azokat az embereket , akik a másiknál valamiben gyengébbek voltak !
2019. jún. 30. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!