Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon féljek a szóbeli...

Nagyon féljek a szóbeli érettségitől? Mi van ha a tanár akar segíteni de én még a segítséget sem értem? Puskázni lehet valahogy?

Figyelt kérdés

2019. jún. 1. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Nyugi nem is kell. Gondolj arra hogy előtted hányan leérettségiztek es hogy nem egyedül leszel a tanárokkal ott lesz a tobbi osztalytarsad is akik veled érettségiznek. Nem esznek meg nem lesz semmi baj. Hidd el érteni fogod majd megfogalmazza máshogy ha elsőre nem tudod de minket nem szívattak bonyolult kérdésekkel. A tanároknak is fontos hogy jól érettségizz az eredmények alapjan minősíthetik. Menni fog sok sikert :)
2019. jún. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mindig mindenki ezt mondja hogy még a leghülyébb is le érettségizik meg hogy csak józan ész kell hozzá hát az a baj nekem az nem igazán van..Az angoltól félek a legjobban mi van ha nem fogok tudni belőle semmit?
2019. jún. 1. 21:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, én németből olyan zagyvaságot beszéltem, hogy 10 ezren laknak az aamúgy 120 ezer fős megyeszékhelyünkön :D Töriből valamire rákérdezett a tanár, kicsit gondolkodtam, de nem jutott eszembe, ezt elmondtam neki, és ezt nyugtázva továbbment (ezzel szemben a 4 év alatt töriórákon nagyon mérges volt, ha valaki rosszul felelt).

Ott már tényleg senikinek nem érdeke, hogy megbukj. És én így, ilyen hülyeségekkel együtt a legrosszabb jegyem a 4-es lett, szóval a középszint tényleg nem gáz, ha 4 év alatt ott voltál órákon, ragadt rád sok minden.


Az emelt szint az nehezebb, én most, így 3 év után megyek vissza bioszból meg kémiából emeltezni és be vagyok rezelve rendesen :D

2019. jún. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!