Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvételinél nektek is 0...

Felvételinél nektek is 0 pontot mutat néhány szakon?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ma néztem meg a felvételin, hogy hátha már elfogadták az érettségimet. Elfogadták, viszont a három megjelölt szak(óvónő, tanító, kisgyermek nevelő) közül csak egynél mutatja a pontjaimat(kisgyermek nevelőnél).Kellett tennem alkalmassági vizsgát, viszont azt mondták az egyetemen, hogy majd ők töltik fel. A felvin az az indok a pontoknál, hogy nincs feltöltve a vizsgáról "bizonyíték" . Az lenne a kérdésem, hogy másnál is így van/volt? Várjak még, vagy telefonáljak? Ha igen,kinek?



Előre is köszönöm a válaszokat.



2019. júl. 1. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
2019. júl. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell várni míg feltöltik az eredményt, addig 0 pont, mert nincs eredmény, a rendszer meg nem tudja, hogy el se mentél és azért nincs, vagy ők nem töltötték fel.
2019. júl. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én két egyetemre jelentkeztem, diplomával, és itt is az egyetemnek kell rögzítenie a rendszerben a pontszámítás módját. Az egyik egyetem már megcsinálta, a jó pontjaimat látom, a másik pedig még nem. Én is aggódtam, amikor még mindkettőnél a rossz pontot láttam, ezért írtam az egyik egyetemnek, hogy megcsinálták-e már. Mert az OH válaszként csak bemásolja a felvin található információkat. Úgyhogy szerintem ne aggódj, meg fogják csinálni :)
2019. júl. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ. Mindenkinek ment a zöld pacsi :) Csak azért furcsa mert mindegyikhez kell alkalmassági vizsga, és ugyanott ugyanakkor csináltam meg. Szóval nem értem, hogy akkor a másik kettőnél miért nem fogadta már el a felvi

.😅 Illetve csak egy egyetemre adtam be a jelentkezésemet.

2019. júl. 1. 14:09
 5/6 anonim ***** válasza:

lehet, hogy szakonként eltérő időpontban töltik fel, nyugtázzák az alkalmasságikat.

Én feltöltöttem az alkalmasságim eredményét, mégis 0 pont volt addig, amíg a főiskola is le nem igazolta a dolgot.

2019. júl. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mi is itthon erre gondoltunk, remélem így lesz. 😊
2019. júl. 1. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!