Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen ha egy tantárgy nem...

Egyetemen ha egy tantárgy nem sikerült az első félévben de nem épül rá semmi, akkor nagyon fontos azonnal felvenni újra amint lehet?

Figyelt kérdés
Szóval ha csak őszi félévben lehet, első félévben nem sikerült, akkor fontos, hogy most a harmadik félévben majd felvegyem újra? Vagy ha nem fér bele az órarendembe, akkor elég mondjuk az 5. félévben felvennem majd? Nem épül rá semmi tantárgy
2019. júl. 3. 05:53
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Azt csinálsz, amit akarsz. De lehet, hogy közben kiderül, hogy mégiscsak épül rá valami.
2019. júl. 3. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én jártam már így. Megvàltozott a mintatanterv közben és nem indult a tárgy.

Vagy olyan is lehet, hogy új tanárt kap és sokkal nehezebb lesz.

Szerintem tudd le inkább hamarabb.

De persze semmi sem kötelező, az egyetemen senkit nem érdekel mit mikor veszel fel

2019. júl. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Szaktól, tantárgytól, mintatantervtől függ.

Nekem volt olyan tárgyam, ami első féléves volt, a vizsga nem sikerült, de nem épült rá semmi. Utolsó előtti félévben végeztem el végül, addig nem vettem fel. Nem volt gond belőle.

Sőt az utolsó félévre ajánlott tárgyakat meg elvégeztem a képzési idő közepén. De nekünk nem nagyon voltak ráépülős tárgyaink, max 1-2.

2019. júl. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!