Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Másnak is hiányzik az iskola,...

Másnak is hiányzik az iskola, egyetem?

Figyelt kérdés
Ez az első hét, hogy itthon vagyok és már most meguntam :D Egyszerűen nem tudok magammal mit kezdeni, mert olvasok, filmezek, rajzolok, találkozok a barátaimmal stb., de hiányzik az egyetem. Mindig így voltam vele. Én vártam a szünetet, hogy végre picit tudjak pihenni és kikapcsolódni, de ez kb. pár napig tartott és onnantól kezdve már vártam a szeptembert, hogy ismét kezdődjön a suli. Sokszor be is szerveztem valami nyári tanfolyamot, most is megyek majd nyári egyetemre, de még így sem tudom, hogy a fennmaradó idővel mit fogok kezdeni. Én valahogy szeretem, ha van feladatom, ha be vannak táblázva a napjaim, ha van mivel foglalkoznom és a hangulatot is szerettem, kedveltem az embereket, a tanulást is élveztem és mindez hiányzik.
2019. júl. 3. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Hiányzik a suli. Szeretek tanulni. Szeretem, ha megvan a napi rendem. Így nyáron kicsit mindig elvesztem az időérzékem. De dolgozom, elég pörgős munkahelyen, szóval nincs sok időm ezen agyalni.
2019. júl. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Nekem az emberek között tartózkodás hiányzik inkább.
2019. júl. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Nem igazán szerettem tanulni, sokat lógtam a suliból, viszont eléggé hiányzik, főleg a baráti kör miatt, eléggé zárkózott lettem azóta, nem nagyon járkálok el sehova se, 21 vagyok, dolgozni dolgozok, de én vagyok jóval a legfiatalabb ott, szóval értitek.
2019. júl. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%

Most érettségiztem, végig azt vártam, hogy na majd nyáron halálra pihenem magam...Aha...1,5hétig bírtam, de már az agyára mentem itthon mindenkinek, szóval inkább elmentem dolgozni, jövő héttől meg nyelvtanfolyam.

Egyébként elvileg kb 2 hét kell hogy pl a szabadságot felfogja a szervezet, szóval lehet, hogy 1 hét múlva belerázódnál a dologba :D

2019. júl. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is hiányzik. A zh-kon kívül szinte minden hiányzik, érdekel az, amiket tanulok.


Dolgozni nem mentem el, mert 1: az elmúlt években sok pénzt gyűjtöttem, 2: nem akartam megint kulimunkát csinálni. Sajnos gyakornok pozícióhoz nem feltétlen van elég tudásom (gimiből jöttem).


Nyelvtanfolyamon gondolkodtam,. végül elvetettem az ötletet. A mi egyetemünkön az idegen nyelvű tantárgyak felvételéhez nem elég a sima B2 nyelvvizsga, kell C1 v. szakmai B2 megléte, vagy teljesíteni kell a rendkívül egyszerű szaknyelvi kurzust az egyetemen. Végülis az utóbbit választottam.


Ennek ellenére szerintem elő fogom venni az angolt.... Könyvek, filmek stb.


Ezenkívül: elkezdtem rendbeszedni a szobámat, eladni a felesleges dolgaimat és vettem jópár új dolgot a hobbimhoz: oszcilloszkóp, tápegység, jelalak generátor stb...

Szóval elkezdtem mindenféle készülékekkel felszerelkezni.


Ezenkívül, pár régi telefonomat/gépemet (amiket nem adok el), ellenőrzöm az állapotát.


Van egy tanyánk Bp.-től nem messze, azon is elkezdtem dolgozni.

Mamámmal kijavítottuk a járólapokat, harcolok a gáz ellen, pár fát még ki fogunk vágni/metszeni fogom. Nem nagy fák egyébként, de annál zavaróbbak. Pl nem túl egészséges, ha a kút tövében nő egy fa. 😂

Illetve a ház lábazatából is nőtt egy, azt kivágtam, főleg egy vályogház nem szereti az ilyet. :D


Akarok még jópár dolgot odalent csinálni, de sajnos csak heti egyszer tudok lemenni...


Ugye nincs autóm, MÁV-al meg a fél napomat elvonatoznám :D Aztán még nem is dolgoztam.


Sok időt töltök az unokatestvéreimmel. Egyrészt szeretném ha jó kapcsolatom lenne velük, másrészt sokszor sokan vannak és nagymamámnak kell a segítség... (Négyen vannak, de néha jön pl ismerős gyereke is)


Így kb ennyi jutott eszembe.


A leírtak ellenére sokszor úgy érzem, hogy nem csinálok semmit. :D


19F

2019. júl. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!