Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nektek hogy sikerült a 2019-es...

Nektek hogy sikerült a 2019-es érettségi? Főleg olyan emberek érdekelnének, akik mérnökinformatikus szakra jelentkeztek.

Figyelt kérdés
Összességében mit gondoltok az érettségiről? Miből emelteztetek, mik a kilátásaitok a pontokat illetőleg?

2019. jún. 23. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Magyar: 88%

Emelt matek: 92%

Emelt infó: 90%

Töri: 75%

Angol: 95%


Összességében nehezebbre számítottam, szerintem kihoztam a maximumot magamhoz képest.

2019. jún. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Magyar közép: 88

Matek közép: 99

Töri közép: 83

Angol közép: 97

Info emelt: 56

Én érettségik előtt megnéztem a korábbi évek feladatait, kb. minden tantárgyból. Matekból megcsináltunk minden feladatsort a suliba, és a "botrány" ellenére szerintem nem volt nehéz. A magyart meg a törit utálom, de a töri szerintem jó volt, az esszéknek nagyon örültem (István ráadásul nekem szóbeli tétel is volt). Tavaly csináltam közép infót az jó volt (95 lett), de egy év alatt nem tudtam annyit fejlődni sajnos, hogy annyira jól menjen az emelt, igazából csak "szerencsét mentem próbálni."

BME mérnökinfóját jelöltem meg elsőnek, néztem statisztikákat azzal kapcsolatban, hogy hányan jelentkeztek, de nem tudom, hogy meg emelik-e 410 fölé, a tavalyi ponthatár maradhatna igazán xD. Remélem nem lesz drasztikus emelés, mert 430 pontom van csak.

2019. jún. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Cseresznye.meggy válasza:

BME mérnökinfó-t jelöltem. 468 pontom van duplazassal + középfokú nyelvvizsga


Közép matek 97

Közép info 92

Közép magyar 80

Közép töri 75

Közép angol 88

Emelt informatika ismeretek 98

2019. júl. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Én első helyen jelöltem a mérnökinformatikus szakot a BME-n. Szerintem korrekt volt az érettségi, nem igazán volt nagy meglepetés.


Matek 95%


Angol 95%


Magyar 90%


Töri 93%


Info emelt 66%


436 pontom van így, felsőfokú nyelvvizsgával. Szóval, ha minden jól megy, találkozunk gólyatáborban. ;)

2019. júl. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Úgy látszik sokaknak jól sikerült, ezt jó hallani :)

Szerencsére nekem is megfelelően jött össze,


angol: 97%

töri: 96%

matek: 95%

magyar: 92%

emelt infó: 95%


Normál számítással 460 pont, úgy néz ki, hogy találkozunk a gólyatáborban :D

2019. júl. 2. 00:18
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

Matek 99% emelt

Magyar 96%

Töri 94%

Infó 94% két éve

Angol 98%

Pluszpontokkal 489 pontom lesz előreláthatóan. Hajrá BME-VIK! :D

2019. júl. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem korrekt volt az idei érettségi, a matek volt az egyetlen, ami megszívatott, de így is 456 pontom lett :D Matekból meg fizikából emelteztem, nekem azt ajánlották
2019. júl. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!